• klibinde böyle manitasından dayak yedikten sonra abilerini çağırmış, bir kamyon adam toplamış kız imajı çizmiş sanki rihanna.

sözlerini de yazayım tam olsun:

sen beni dövdün ama ben ve abilerim işte tam da böyle taşlı sopalı psikopat manyak insanlarız. ateşler falan, yandın olm sen.
  • şarkı da klipte inanılmaz cool.. adamlar gerçekten çok başarılı.. sonra rihanna tarkan ın düet teklifini niye geri çevirdi.. teehyallaam.. olm tamam bizim tarkan da iyi de birader şu klibi sıkı bir ses tesisatında ve iyi bir görüntü kalitesiyle dinlesene bi kere be abi.. adamlar gerçekten farklı tripte yani..
  • dört dörtlük bir parça.gerek sözleri,gerek klibi,gerek beatiyle.
  • 10 yıl önce bugün yayınlanan kanye west ve rihanna destekli jay-z şarkısı. ilk dinlediğim sabahı hatırlıyorum, loop'a almıştım ve en az 30 kere çalmıştır. cidden çok güzel parça özellikle kanye'nin bölümü. buraya official linkini de bırakmak isterdim ama onu tidal hesabı olan biri yapacak artık.
  • amına koyduğumun jay-zsinin spotify ve youtubedan kaldırttığı parça
  • dinledikçe tekrar dinleyesi gelen,anarşi ve özgüvenle süslü leziz bir şarkı...
  • klibinde meşale taşıyan haliyle rihanna'ya ciddi ciddi hasta olduğum şükela şarkı. ayrıca hakkında last.fm'de "when rihanna sings and kanye does his verse, you'll forget jay-z was even on this song" geyiği dönmekte, katılmamak elde değil*.
  • sözleri gizli reebok reklamı içeren şarkıdır.

öte yandan mafiozo jay-z ve nevalesinin east coast a sahip çıktığının delilidir.

ve itiraf ediyorum bet sesimle arabada bağıra bağıra söylediğim şarkıdır.
  • neden bu kadar güzel şarkılara bu kadar üçüncü sınıf klip yapar ki dedirtti bu bana. tamam jay z'nin tipinden korkmamın da etkisi olabilir ama başka bişiler daha var itici yapan bilemedim.
  • cok iyi sarki, rihanna inlesin ben bir kosede otuzbes cekeyim o derece. sen ne guzel inliyorsun be kadin.

(bkz: hastasinim ulan)
hesabın var mı? giriş yap