şükela:  tümü | bugün
 • 23 yaşındaki izlandalı kaleci. 1.86 boyundaki runar, oğluna şimdiden kendi soy ismini vermeyi garantilemiş.
  13/14 sezonundan beri formasını giydiği danimarka'nın oyuncu fabrikası nordsjaelland yaz transfer döneminde kendisini 1,6 milyon € karşılığında fransız kulübü dijon'a sattı. ligdeki iki maç sonunda gösterdiği performansla şimdiden dikkatleri çekmesi üzerine, izlanda'nın yönetmenlik koltuğundan rica minnet kaldırdığı halldorsson artık sanat kariyerine geri dönebilir.
 • (bkz: runar alex runarsson/@ceyar i kim vurdu)

  arsenal'e transfer olan 1995 (25) izlanda doğumlu yedek kaleci.

  ismi hamza hamzahamzahamzahamzaoğlu'na en yakın futbolcu bu dur zira bildiğiniz gibi -sson soy ad eki birçok kuzey avrupa ülkesinde 'oğlu' demek. at bakalım aradan alex'i, ne kaldı? runar runarrunarrunarrunarrunarsson. hamza hamzahamzahamzahamzaoğlu bunu beğendi.

  kr reykjavík*, fc nordsjaelland*, dijon fco (2018/19 - 1.6m € - yaş 24) ve arsenal (2020/21 - 2m €).

  arsenal bu yaz (2020/21) sağlam yedek kalecileri (bkz: emiliano martínez/@ceyar i kim vurdu)'i premier lig ekibi aston villa'ya verdi. as kalecileri (bkz: bernd leno/@ceyar i kim vurdu) ise 2 sezondur (2018/20 - 2019/20) aynı sakatlık (diz bağları) yüzünden 1 ayı aşkın süre için sahalardan uzak kalan bir isim.

  arsenal yönetimi buna rağmen pintilikleri yüzünden gitti fransa liginin pota takımında bile düzenli as kalecisi olamayan bir ismi yedek kaleci olarak transfer etti. ne diyeyim bu para odaklı adamların bu kafayla takıma düzlüğe çıkarması güç. lakayıtlıkla yönetile yönetile yediler dağ gibi eskinin şampiyonluk adayı takımını.

  ---------- bonus ----------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: arsenal/@ceyar i kim vurdu)
  ---------- bonus ----------
 • 22 aralık 2020'deki arsenal manchester city carabao cup maçında skandal performans göstermiştir. 3 golde de bariz hatası var. 1 golde topu elinden kaçırdı zaten. arsenal'in kadrosunun ne derece vasat hale geldiğinin göstergesidir.