şükela:  tümü | bugün
  • antalya'da düzenlenen koşu etkinliği. dün ve bugün koşu kitleri dağıtılıyor. şehir dışından gelecek binlerce kişi havaalanında fenalık geçirebilir, yollar tıkanabilir, trafik akmayabilir. tatlı tatlı geçmesi umuduyla.
  • türkiye'nin farklı bölgelerinde yaşayan sevdiceklerimi bir arada görmemi, birlikte heyecanlanmamızı sağlayan; zamanı dolayısıyla bence en ideal koşudur. spor yapmanın yanı sıra, üç gün boyunca değişik yan etkinlik ve eğlencelerle doludur. müzik, dans, yeme-içme,... ve üstüne güzel antalya.

    koşmak çok güzel. hele de ''iyilik peşinde koş''mak, adımlarınıza farklı anlamlar katmak paha biçilemez. koşarken başkalarına da bir faydam dokunsun diyorsanız ; (bkz: iyilik peşinde koş platformu)
  • bu seneki organizasyonu geçen yıldan çok daha güzel olan maratondur.ancak katılım sayisi geçen yıla göre epey azdı.yabanci atlet sayısı da keza öyle.madalyaların, geçen yıl yarış esnasında finishe 500 metre kala hayatını kaybeden zeynel murat batur adına yapılması manidar olmuş,duygulandirmistir.