şükela:  tümü | bugün soru sor
 • koşunun ayrı bir yaşam tarzı olduğunu göstermek ve bizleri koşuya özendirmek üzere kurulmuş olup, ana amacı türkiye’deki genç atletleri maddi ve manevi desteklemek ve atletizme olan farkındalığı arttırmaktır. gençlere bu misyonlarini tamamlamaları konusunda başarılar diliyoruz.

  grubun kurucuları olan pınar, seha, sema ve umuthan'a bu koşu organizasyonunu oluşturdukları için ne kadar teşekkür etsek az.

  serkan baba seni eklemeyi unutmuşum :)

  #notonlyrunning #runpandarun
 • fikirleriyle ve oluşumuyla tamamen planlı, programlı ve orjinal olan koşu grubudur. mottoları “iyi insanlar birlikte koşarlar.”

  türkiye’deki genç atletleri maddi ve manevi destekleyerek atletizme olan farkındalığı arttırmaktadırlar. sizi haftalık koşulara emaille gönderdikleri davetiyeyle çağırmaları ayrıca idmanlarınız için sizi doğru bişekilde yönlendirmeleri çok hoş, yeni projeleri malum sosyal ortamlardan takip edilebilir.

  buradan

  ve buradan

  unutmadan rundamental #notonlyrunning
 • hafta içi şehirde, hafta sonu ormanda olmak üzere haftada iki kez düzenli koşu düzenleyen, her koşusuna bir konsept isim veren 2015'te kurulmuş koşu grubu. bu grupla koştuğunuzda sizinle ilgilenip hedeflerinizde yardımcı olma ya da belirleme konusunda yardım alabilirsiniz.

  rundamental'in her koşusu için sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyuru sonrası mail ile katılım sağlanıyor. rundamental@gmail.com adresine tüm sorularınızı iletebiliyorsunuz.
 • instagramda takipçi sayısını artırmak için porno hesaplarının fotoğraf ve paylaşımlarını beğenen koşu grubu. tamam koşmak spor yapmak libidoyu artırır da bu ne lan başka beğenecek şey mi bulamadınız.
 • bir yandan berlin yarı maratonuna hazırlanırken diğer yandan irili ufaklı tüm yarışlara katılıp dereceler yapan koşu grubu. yeni partneri pumayla birlikte koşuya yeni başlayan yada koşuyu belirli bir noktaya kadar getirmiş insanları biraraya topladıkları eğlenceli ve faydalı etkinlikler düzenlemektedirler.
 • sözcü gazetesi'ne göre istanbul'un en cool ve yaratıcı koşu grubu.
 • fundamental diye okudum ilk başta, tam başlık altında nemanja bjelica güzellemesine başlıyordum ki, son anda gerçek yüzüme vurdu.
 • yeni websiteleriyle türkiye'deki koşuyla ilgili önemli bir boşluğu doldurmuşlar, blog yazıları, organizasyonlarıyla takip edilesi:

  http://www.rundamental.com/
 • app store'da uygulamasıyla göz kamaştıran koşu grubu, bu da link

  *uygulama sayesinde güncel koşu ve etkinlik bilgilerine erişebiliyorsunuz, rotasyon ve koşu detayları yanısıra bir çok özellikle beraber kullanıma açılmış vaziyette
 • keşke sadece istanbul'la sınırlı kalmasalarmış dedirten, insanı üzen grup. bizden nasıl haberdar oldunuz diye sorsalar "koşuda gördüm" derdim, geçen izmir'e wings for life'a resmen birkaç kamyon adamla gelmişlerdi. motivasyonu yüksek bir gruba benziyor.