şükela:  tümü | bugün
 • inanılmaz güzel bir ayfon uygulaması. yakmak istediğiniz kalori miktarını giriyorsunuz o size hemen bir harita çıkarıyor bir de en sevdiğiniz müziklerden bir playlist yapıyor. mesela 1km yürüdüğünüzde alkışlar kopuyor falan. baya motive ediyor insanı.
 • her şeyi çok iyi, çok güzel, başlangıç seviyesinde koşan birinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygulama.

  fakat bir sorun var ki, mesafeyi hatalı gösteriyor. pistte koşmama rağmen haritadan baktığımda pistin dışına çıktığımı iddia ediyor. 4500 metrede bitirdiğim koşuyu, 4490 metrede bitirdiğimi söylüyor ki, 4500'de bitirdiğime eminim. merak ediyorum acaba bu sıkıntı telefonun gps'inin dandikliğinden mi yoksa uygulamanın beceriksizliğinden mi?

  yine de hakkını yememek lazım, özellikle web sitesini inceledikçe ne kadar fantastik bir "şey" olduğunu yavaş yavaş idrak ediyorum.
 • nerde kosmaya baslayip nerde yavasladigini harita uzerindeki hiz cizelgesinden gosteren, hiz, zaman , mesafe , ortalama kaloriyi gosteren harika bi program. bide runtastic heartrate ile spor sonrasi nabzimizi olcup gunun prigramindaki bilgilere ekliyoruz. spor sonrasi nasil hissettigimizle ilgili smileyler var onlari isaretliyoruz. benim genelde basinda yara bandi olan :( ifadesi oluyo malesef. sonra bunlari tarih ekleyip kaydediyo sevgili runtastic. en sevdigim android uygulamasi olmaya aday kendisi.

  bide squat uygulamasi var. son sette "ha gayret" falan yaziyo ekranda. cok tatli.
 • kosma degil de yürüyüs ayari var midir merak ettigim program. *
  kosarken ayni zamanda müzik dinlemenizi de sagliyor.*
 • geçen gün yine böyle bir kaptırmışım, sen de 15 km ben diyeyim 20 km koşmuşum tarzı geyiklere son veren güzel uygulama.
  free olan android uygulaması için konuşuyorum; mesafe, anlık hız, ortalama hız, en hızlı 1 ve 0.5 km süresi, harita üzerinde katedilen alan, harita üzerinde hızlanılan veya yavaşlanan kısımların farklı renklerde gösterilmesi gibi pek çok güzel detay içermektedir.
  yayımda ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür etmek lazım.
 • (bkz: endomondo)
 • ne kadar yürüdüğünüzü kayıt altına alan uygulama. aralıklı olarak (26 farklı oturum) 16 saatte 85 km. yol yürüdüğümü görebiliyorum. normalde her insanın günde 10.000 adım atması gerekiyormuş. sayesinde olacak gibi. spor sağlıktır, bol bol yürümek gerek.

  temmuz-2013 skor ve puan durumu: 106.3 km, 21 saat 6 saniye, 137.043 adım.
  kasım 2014: 160 oturum. 620.1km. 139 saat 31 dk 43 saniye. 808.386 adım.
 • iphone da bu arkadaşların iki uygulamasını kullanıyorum pro olarak ve ikiside gayet başarılı ( koşu ve bisiklet ) . fakat şuna ayar oldum; arkadaş zaten parayı basmışız 5-10 neyse pro almışız daha hala detaylı istatistikler için gold üye olma zorunluluğu nedendir. sırf bu yüzden 5 üzerinden 4. ama gold üyelik hediye ederler falan anında 5 yıldızı çakarım valla affetmem.
  düzenli koşan veya bisiklete binen arkadaşlar eğer o günkü antremanını bilgisayarda ve akıllı telefonunda görmek istiyorlarsa gayet başarılı bir uygulama, tavsiye ederim.
 • nasıl hesap yaptığını çözemediğim uygulamalar bütünü. cihazımda hem runtastic pro hem runtastic pedometer pro yüklü. denemek için, evden çıkarken ikisini de aynı anda başlattım. eve döndüğümde speed, pace, distance gibi değerler birbirine yakın çıktıysa da pedometre yaktığım kaloriyi 50 kcal, diğeri 320 kcal gösteriyordu. evden markete 1.2 kilometre yürüyerek 320 kcal yakmış olamayacağıma göre pedometrenin ölçtüğü değer daha doğru oluyor galiba. bir anlayan yeşillendirirse başımın üstünde yeri var.
 • eğlenceli koşu programı.