şükela:  tümü | bugün
  • rupaul's drag racein en sevilen isimlerini barındıracak 6 bölümlük bir şovdur.

yarışmacılar nina flowers, shannel, tammie brown, raven, jujubee, pandora boxx, manilia luzon, alexis mateo, yara sofia, mimi imfurst, chad michaels ve latrice royal olucaktır.
  • 2. sezonu 25 ağustosta başlayacak olan şov. 2. sezonda roxxxy andrews, alaska thunderfuck, detox, alyssa edwards, coco montrese, ginger minj, katya, adore delano, phi phi o’harave tatiannanın yarışmacı olacağı açıklanmış. kişisel favorim rolaskatox olmakla beraber katya, adore delano ve phi phi o'haradan da çok şey bekliyorum. alyssa ve coconun rekabetinden izleyicinin yeterince yorulduğunu düşünmekle beraber başlamasını iple çekiyorum.
  • 2. sezonun 2. bölümü bugün internete düştü.
    --- spoiler ---

adore bunu haketmedi :'(
    --- spoiler ---
  • rolaskatox'un tüm sezonun içine sıçtığı sezondur 2. sezonu. roxxxy gerçekten kendini aşmış, eskiden bu kadar vasat değildi (5/7 bottom olmak nedir lan ahahahaahahaha ulan 7 bölümde 5 kez sıçmak nasıl bir consistencydir fjfkfkgl) swh . alaskanın son bölümde çıkardığı cıngar beni benden aldı zaten, tiksindim. manyak karı ru iki lipsych'i alaskaya hediye etti, katya bu sezon raven'ın tüm hayatı boyunca yaşadığı soygunu 7 bölümde yaşadı heralde. zavallı katyam benim. güzel katyam. rüyamda gördüm geçen seni, hakkını yiyorlardı yine, sarılıp ağlaşıyorduk.

durum yine 5. sezona döndü, rolaskatox vs. lovable weirdo. hadi katyam be, bolşevik köylü güzelim benim, ez geç şunları.

bu gece yayınlanacak son bölümde ak göt kara göt kimin anlaşılacak diyecem de katyama komplolar kuracaklar hissediyorum. sezon bitsin, final geçsin falan ayrıntılı olarak saçmalayacam.
  • iğrenç eleme formatı yüzünden ikinci sezonunda alyssa, tatianna ve katya'nın asrın kazığını yediği, alaska'nın da tam bir yılan olduğu yarışma.