şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arjantin futbol federasyonu'nun dünya kupası öncesi, şampiyonaya gidecek vatandaşları için rus kadınlarını tavlama kitapçığı bastırması/dağıtması sonucu ortaya çıkmıştır.

  faydalı bilgiler olacağı muhakkak, lakin biz türk erkeklerinin ihtiyacı yoktur di'mi? *

  --- spoiler ---

  arjantin futbol federasyonu’nun hazırladığı dünya kupası el kitapçığında dünya kupası’na giden arjantinlilerin rus kadınlarla nasıl iletişim kurmaları gerektiği şoke edici bir biçimde anlatılıyor. kitapçıkta ‘bir rus kadınla birlikte olma fırsatı yakalamak için ne yapmalı?’ başlığı altında arjantinli erkeklere tavsiyede bulunuluyor.
  --- spoiler ---

  kaynak
 • --- spoiler ---

  arjantin halkı kitapçığın derhal toplatılmasını istedi. afa’nın kitabında yer alan rus kadınlarla ilgili bilgilerden bazıları şöyle:

  1- “rus kızlar sıkıcı erkeklerden nefret eder. konuşacak bir şey bulamıyorsanız, ülkenizde, ülkenizdeki geleneklerden, günlük yaşamdan bahsedin.”

  2- “rus kadınları etkilemek için sahip olduklarından ve parandan bahsetmelisin”

  3- “rus kızlar da diğer kızlar gibi temizliğe, giyime ve kokuya dikkat eder. onlar için ilk izlenim çok önemlidir.”

  4- “onlara yatılacak kadın gibi davranılmasından hoşlanmazlar. onlara özel ve önemli olduklarının hissettirilmesini isterler.”

  5- “onların değerlerine ve isteklerine saygı gösterin. seks hakkında aptalca sorular sormayın. ruslar için seks özeldir ve kamusal alanda tartışılmaz”

  6- “rus kadınlar, negatif olan sadece olumsuz yönleri gören kişilerden uzak dururlar.”

  7- “klasik sorular sormayın, orijinal olun. sizi daha iyi tanımak isteyeceklerdir, sorularını yanıtsız bırakmayın.”

  8- “yeni bir yüz olduğunuz için rus hemcinslerinize karşı avantajınız olacaktır. kendinize güvenin”
  --- spoiler ---
 • (bkz: sen istiyorsun duj, vereceksin 100 dolar daha)

  tek madde yeterliydi, neden bu kadar kasmışlar anlamadım.
 • neden toplatıldığını anlamadım adamlar gayet medenice tavsiyelerde bulunmuşlar. hayvan gibi kızlarla seks muhabbeti yapmayın, kızlara adam gibi davranın demişler.

  en azından milattan kalma duj esprileri yapmamışlar.
 • hangi toplumun kadınları anlatılırsa anlatılsın konu hep paraya çıkıyor.
 • "bakın olum hayvan olmayın zira biliyorum siz hayvansınız, sığır gibi yaklaşmayın" diyemediği için böyle bir kitapçık hazırlamışlar. konu burada rus kadınları değil arjantin erkeklerinin hali ahvalidir. adamlar yaşanacak olanı biliyor keza. bence gayet rasyonel bir harekettir.
 • kitabı inşallah antalya da çalışan doğulu garsonlara yazdırmışlar. zira bu konuda baya başarılı olmalılarki maymun gibi herifler elf gibi kızları köpek yapıyor.

  en olmadı 100 dolar da işe yarar.
 • 2. madde kişiden kişiye göre değişir ama diğer maddeler rus kızlarına mı özel? yeryüzündeki her milletin kızının dikkat edeceği şeyler bunlar.
 • aklıma şunu getirmiş taktik kitapçığı.
 • tüm kadınları tavlama taktiğini veriyorum, yaklaşın.

  (bkz: para)
  (bkz: zeka)