şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten var mıdır yok mudur merak ettiğim ve bu yüzden herkese sormak istediğim soru.
  yani tüm türk erkeklerinin hatta söylenenlere göre dünyadaki birçok ülkedeki erkeklerin tercih ettiği rus kadınlarının hiç mi olumsuz bir yönü yok arkadaş, o kadar rus sevgili edinen arkadaşım da var, zamanla o kızlardan ayrılıyor ya da onları aldatıyorlar, bunun sebebi genel olarak erkeklerin doyumsuzluğu ve nankörlüğü mü yoksa rus kadınlarının sonradan göze görünen arızaları mı, genel olarak tüm kadınlardan çok da farklı değiller mi yoksa.

  kompleksli, rusları çekemeyen türk kızı mantığıyla değil vallahi de billahi de merakımdan soruyorum ya, bu kızların hepsi mi eline bezi alıp yer silen, evin tüm yükünü yorulmadan çeken, bir kere bile kapris yapmayan, kocasına bir kere bile "nerdeydin" diye sormayan, kıskanmayan, hep güler yüzlü, hep anlayışlı kadınlar mı, o zaman biz neden böyleyiz amınakoyim ya, neden biz de bu kadar mükemmel değiliz hem huy olarak hem fiziksel olarak, skiym ya...
 • bu başlığın haricinde "rus* olumsuz*" ya da "rus*kötü" yazıp ara tuşuna basınca bir tane bile başlık göstermediğine göre olmayan birşeydir. demek ki gerçekten tüm rus kızları muhteşem karakterde ve süper güzellikte, ömür boyu beraber olunacak kadar harika ve mükemmeldir diyebileceğimiz bir önermede bulunabiliriz.
 • yıllar geçtikçe yaşlanmaktan ziyade mutasyona uğramaları. bir tane dahi yüzüne bakılır yaşlı rus kadın görmedim şahsen.
 • yogun alkol tuketimleri. oyle ki isine giden, yolda sakince yuruyen rus kadini bir anda cantasindan cikardigi icki sisesini kafaya dikerek insani dumura ugratabilir. elbette rus erkeklerini degil, bizim gibi gormemis turistleri.
 • rüküş olmaları bütün olumsuz özellikler arasında en birincisidir; çünkü sosyal statü tanımaz, parayla pulla düzeltilemez. tarlabaşı'nda işe çıkacakmış gibi giyinip seksi olduk sanırlar, her tarafında marka adı yazan şeylerle donanıp elit göründük diye düşünürler, saçma sapan renkleri kombine edip o abidevi uyumsuzluk içinde zarif durduklarina inanırlar. giydikleriyle, o sanat eseri gibi vücutlarlarına yazık ederler.
 • yüksek bel kot pantolon giymeleri, eşşek kadar kemer takmaları, sivri burunlu ince uzun topuklu ayakkabı tercih etmeleridir.
 • türk erkekleriyle arasına vize gibi büyük bir sorunun girmiş olması.
 • genelde yaşlandıktan sonra çok çirkin olduğunu savunur herkes ama bu da malesef saçma bir bok atmadan öteye geçemez, çünkü yaşlandığında insanların %90 ı çirkin olur. o yüzden,ruslar herkesin çok güzel olması gereken yaşlarda çok güzel olurlar, sonradan oraları buraları sarkar. bu da normaldir. ayrıca belirtmek isterim ki şimdiye kadar (televizyon,gerçek hayat dahil) gördüğüm en güzel kız, bir tanrıçayı andıran bir rustu. saygılar..

  edit: kötüleyen cruellalara hayatlarında boş şans dilerim.