şükela:  tümü | bugün
  • çoğunlukla güzel ve doğru tespitler içeren rus kadını görüşleridir.

ben size peşinen türk kadının bu videoya cevabını söyleyeyim, 'hepiniz orospusunuz'.
  • mağaradan yeni çıkmış arkadaşlara günaydın diyerek selamlayalım, video fi tarihinden kalma.
    tanıdığım tek rus kadın bir iç çamaşırı mankeniydi. berlin'de bir mekanda otururken, bir sudanlı kendisinin içine düşmüştü.
    benimse o sırada masadaki alman kadına gözüm takıldı. uzun protez tırnaklı, makyajlı rus kadının aksine, 0 makyaj, özgüvenli ve dimdik duruyordu.
    "işte bu bee" dedim. ara ara buraya gelip, mütemadiyen alman kadını övdüğümü fark ediyorum. zira ne makyaj, ne bakım, bu tip şeyleri asla sallamıyorlar. salaş bir kot, bir tişört, işine bisikletiyle gidip geliyor. güzellik standartlarını aşmış, bir erkek boyunduruğuna asla mecbur hissetmiyor. kendini olduğu gibi seviyor ve kendiyle barışık. nasıl rahatsa öyle yaşıyor.

rusya gibi, türkiye gibi gelişmemiş, maço kültürlerdeyse, kadın erkeğe güzel görünmekle yükümlü. bu video da bunu kanıtlar nitelikte. çöp atmaya giderken bakımsız kadınlardan bahsediliyor, sahi niye bakımlı olmalılar hocam? neden?
    bırak nasıl rahatsa öyle takılsın.
    ki bence türk kadını gereksiz estetik ameliyatlarla, male gaze'e fazlaca kendini kaptırarak, erkek bakış açısına göre kendini dizayn etme sevdalısı bir cins oldu çıktı. nerede alman kadını özgüveni, nerede türk kadını. tabii haklılar bir yandan... iş, eğitim ve sosyal hayat konusunda 10 - 0 geride başlayan, islamla yoğrulmuş, kadının alt sınıfa mensup olduğunun iddia edildiği bir coğrafyada, kadın mecburi olarak ilişkilerle var olmaya çabalıyor.
  • cahilce.

ah be rus bacım. sen 40 y.rak yiyon adın tecrübeli ve erkeğini nasıl mutlu edeceğini bilen seksi kadın oluyor.

ben aşkla kör olup bekaretimi sevgilime verip ayrılınca, sonraki tüm sevgililerim bana patlak, kaşar, orospu diyor.

senin bekaret sorunun yok çünkü sen asil rus kadını.

benimse bakire olmamam direkt değer kaybı nedenim.

sen türk erkeğine türlü fanteziler yapsan ona hoş gelir zevk alır.

ben evlenip kocama fantezi teklif etsem, nerden öğrendin orospu kim öğretti sana, der.

türk erkeği sana karşı hoşgörülü. zaafı var. sana davrandığı gibi bana davranmıyor.

burda bi başlıkta 5 sevgilim oldu penisleri şu santimdi yazsam erkeklerin beyninde yine direkt orospu olarak kodlanıp ilişki teklifleri alırım. sen yazsan evlilik teklifi alırsın.

burda ve her yerde, hiç rus kadınına orospu yazan okumadım. daha çok hayal ve arzu nesnesi.

türk erkeği bu konuda çok aciz. zaafı var ve objektif değil. yazıklar olsun bu arap zihniyetine. dışınız türk içiniz arap.
  • hep rus kadınları konuşuyor türk kadınları hakkında. hiç alman kadını falan göremezsiniz "biz çöpe bile bakımlı gidiyoruz" diyen. ya da elalemin kocası pahalı hediye alıp gelmiş diye orta yerinden çatlayan. biz seçilmek zorundaydız diye geyşa triplerine giren... neden? çünkü bir kalitesi vardır, egosu değil, kendine güveni vardır. yar.k uğruna hemscinslerini gömüp gevşek gevşek konuşmazlar. bizim türk erkekleri türk kızları arasında bile düşük profil ucuz tipleri tercih ettiği için tanrıça olarak görüyor bu rus ablaları şu an.

şöyle bir düşünün illa ki vardır çevrenizde genç yaşında dul kalmış, bir daha evlenmeden kaç çocuk okutmuş, büyütmüş, hem anne hem baba olmuş, her türlü tacize direnmiş, kendinden ödün vermiş türk kadınları. türk kadınları böyle çünkü, varolmak için bir erkeğe ihtiyaçları yok. ama türk erkeği mutfaktan suyunu alamaz tek başına.

neyse beyler, siz zaten hak etmiyorsunuz türk kadınlarını. rus kadınlarıdır sizin hakkınız olan. onlarda bekarete de bakmıyorsunuz nasılsa, seçin birer rus kızı akşama kadar yağlı saçlı türk kızı dedikodusu yapın.

edit: bu arada kim çekiyor bu hazımsız dedikodu videolarını, türk erkeği elbette. peki neden hiç rus/alman/italyan erkeğinin türk erkeği hakkındaki yorumları gibi videolar da görmüyoruz? çünkü türk kadını ezik değil böyle bir video üzerinden ego mastürbasyonu yapacak kadar. tenezzül bile etmez.

haydi, yallah moskova'ya.
  • eleştirenler afganistanlı, pakistanlı olmayınca türk erkekleri fabrika ayarlarına dönüp her zamanki müptezelliğine kaldığı yerden devam edebildi çok şükür. "çoh hoklo bir töspöt" diyorlar.
    bir aydır, kendinin bi çeşidi olan afganistanlı , pakistanlı erkeklere karşı kuir feminist kesilmişti hepsi :))))
  • calistigim okulun veli profili ve cocugumun arkadaslarinin anneleri sebebiyle epey rus kadinla tanistim. genellikle cocuklarla babalar ilgileniyor.eslerine prensesler gibi davraniyorlar. rus anneler sus bebegi gibi bol para icinde konforlu yasam suruyor. kaynana elti muhabbetlerinde bile yabanci sari gelin diye daha avantajlilar. kaynana yerli gelinden hizmet bekleyip burun kiviriyor. rus gelin abidik gubidik bi pasta yapinca goklere cikariliyor. genelleme yapmak tabiki yanlis olur ama turkiyede daha avantajlilar insan iliskilerinde daha zarif muamele goruyorlar. turk kizlari kendi cabasiyla kendine yer ediniyor. yeri geliyor tirnagini cikarmasi yeri geliyor sesini yukseltmesi hakkini aramasi gerekiyor. ayrica guzeller makyajla vs ile aradaki farki kapatmak kolay degil ,videoda yorum yapanlar gordugu bi kac ornekten genellemis.
  • hayli ortalama pick me girl'lerden oluşan bir video izledim. çıkardıklarım şunlar:

kadın olarak nerde susman gerektiğini bileceksin.

kocanla aranda ne geçti bilmiyorum, çünkü sizin ilişki dinamiğiniz hakkında en ufak bir fikrim yok. konunun evveliyatından da haberdar değilim. o yüzden neden kavga ettiğinizi de anlayamadım. yine de burnumu sokup tespit yapmak istiyorum: çok cazgırsın.

provoke ettiğine göre kesin özgüvensizsin?! manipüle edersen de özgüvensiz oluyorsun. aradaki bağlantıyı da bi zahmet sen kur. bu arada hâlâ sorununuz ne anlamış değilim.

ne demek çöpe çıkarken haşortmen giymek. ben o kadar uğraşıp bakım yapıp yine de köpek muamelesi görürken sen ne hakla!!! nasıl çıkarsın!!! hem de kafanda topuz?! hayatın her alanında göze çekici gelmek gibi bir zorunluluğun olduğunun farkında değilsin galiba.

ben kendi payıma düşeninden feragat ediyorum, bu ablalara paylaştırsınlar türk sikini. onlar da rahatlasın ben de huzur içinde kıçımda pijamamla markete gideyim. en çok da ona içerledim lan. mis gibi yumuş yumuş harşortmenimden ne istediniz rus kadınları. hemen gidip tırnaklarıma 5 metrelik protez taktırayım da özgüvenim yerine gelsin.
  • her genelleme gibi bunlar da yanlış. mesela rus kadınların hepsi güzel denir. videodaki kadınların hepsi vasat. ikincisi bi ton makyaj yapınca bakımlı olunmuyor.

asıl ve en önemli konu ise rus kadınları edilgen kadınlar. erkek himayesi altına girmeye pek meraklılar. türk kadını ise tarihten bugüne güçlü, mücadeleci, gerektiğinde erkeğe siktiri çekebilen yapıda. rus erkeklerinin ne kadar barzo olduğunu biliyoruz. onlara itaat edin siz ancak. bence bunlarda şöyle bir kıskançlık var: rus erkeklerinden öyle bıkmışlar ki onların yanında centilmenlik abidesi gibi kalan türk erkeğinin gözüne girmek için böyle açıklamalar yapıyorlar. ablacım gelin yazın antalya'ya istediğiniz erkeği alın götürün. bizimkiler de size meraklı zaten. yeter ki türk kadınlarını rahat bırakın. haydi bakalım yallah putin diktatörlüğüne. dünyanın nefretini kazanmaya devam. geri zekalı yellozlar sizi.
  • slav kültürünün erkek egemenliğinde büyüyen kadınların yorumlarıdır. slav kadınlarının bakımlı olmasının veya uzlaşmacı olmasının asıl nedeni vodkacı ivan'ı her koşulda mutlu etme mecburiyetidir. öyle avrupalılar gibi özgürlükten değil süslenip püslenme merakları. daha çok uzak doğu kadınlarındaki gibi bir mecburiyetten kaynaklanıyor.
  • türk kadınları hakkında bilgi vermekten çok erkeklerin kendilerini tatmin etmesine yarayan bi video.

hesabın var mı? giriş yap