şükela:  tümü | bugün
  • rus kızlarının sadece güzellikte değilde insaniyet namında da bir sıfır önde olduğunu görmekteyiz.doğu ile batı arasına sıkışmış ne idüğü belirsiz(bir de üstüne çirkin) türk kızı mı,hanımefendi,sadık güvenilir rus kızı mı?imkanı olan her türk gibi,gidebilseydim rusya'ya basardım nikahı olgaya...
  • sonucu o kadar bariz ki, iddaa bültenine bile girmemiş bir müsabaka bu. *
  • ana fikri "rus kızları daha kolay veriyor" dan daha çok, "rus kızları ilişkilerine ve karşısındaki insana daha çok önem veriyor, ve trip atmıyor, ilişkide sorun aramaktan ve karşısındakini gereksiz triplerle boğmaktansa beraberliklerinin tadını çııkartıyor" olan karşılaştırmadır...
    * durup dururken ortada geçerli bir sebep yokken kıskançlık yapmazlar.
    * unutulan bir kutlama için erkeğin hayatını zindan etmezler
    * istiyorlarsa isteklerini gizlemez, istemiyorlarsa da hayatta geçit vermezler.
    * paylaşımları sadece yatakla sınırlı değildir. sosyaldirler. sinema, tiyatro,bale, konser ve benzeri etkinlikleri takip eder ve paylaşmak isterler... sadece kendi hoşuna gidenleri değil, partnerinin hoşuna gidenleri de paylaşırlar.
    * önyargılı değildirler, "asla olmaz" lafını kullanmazlar...
    vesaire vesaire vesaire.....
  • karşılaştırma kıstaslarına göre yorumlanacak bir durumdur. evet rus kızları tabiki türk kızlarından daha güzeldir, sezarın hakkı sezara ammaaaaaaaaaaaaaa keşke elimizde imkanlar olsa da şu deneyi yapabilsek. bir ruz kızını dogdugu gibi bir türk ailenin yanına versek de bu kızcağız türkiyede büyüse. o zaman görelim bakalım hala az mı kapris yapıyo(ki aslında yapılan kapris değildir), çok güzel olduğu halde kolayca seks yapıyo mu, tiyatro, opera izlemeye bayılıyo mu. erkeklerimiz hala türkiyede kadınların durumunu anlayamadı maalesef. sevgilisiyle birlikte olsa kaşar damgası yiyen, olmasa ulan ne kaprisli karı damgası vurulan, sürekli evde kaldım ben fobisi yaşayan (en kariyeli en okumuş kadında bile var bu) kadınlarla dolu türkiye. bunun kökeni de yetiştirilme tarzı, aile baskısı, kültür vs. türk kızının ilişkisinde yaptığı kapris vs.nin kökeninde neler yatıyo bi onları düşünmeye çalışın bakalım anlayabilicek misiniz? o yüzden kıyaslarken iyi düşünün derim.
  • (bkz: finish her)
    (bkz: fatality)
    (bkz: brutality)
  • (bkz: plants vs zombies)

düdüt: haha sözlükte bayan popüleritesi yüksekmiş bunu öğrenmiş olduk.
    şaka yapmıştım aslında en çirkin türk kızı bile en güzel rus kızından daha güzel. hatta rus kızına güzel diyen türk kızına demesin. mutlu musunuz şimdi heheey.
  • güzelliğini gösterebilmek için makyaja bulanmaz rus kızları. bir spasibasıya gönlünüzü eritebilirler. türk kızları niceliktir, rus kızları ise nitelik* *.
    (bkz: türk kızlarını sabun yapalım rus kızları yıkansın)
  • hakemliğini türk erkeğinin yaptığı bir nevi barcelona - r.madrid maçı.
    barcelona = türk kızları
    r.madrid = rus kızları
  • birisi ta$sa, digeri topraktir