şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ezik fetişi)
  • beğenmiyorsanız gidin yabancılarla evlenin ulan ayılar sadada pardon ya kafam karıştı türk kızlarına laf edince bunu diyorduk dimi?
  • sen bir rusyaya git ortami gor bir daha konusalim. adamlar deden fakir, evler kucuk tuvalete geri vitesle giriyorsun o kadar dar, devlet hastaneleri hala deftere yazarak hasta kabul ediyor, cogu erkek calismiyor issiz. adamlar yillarca ambargo yedi, yonetim sekli son 100 yilda 2 kere degisti. zengin varlikli elit olanlar ya olduruldu ya ulkeden kacti, kalanlar ciftciler ve aileleri iste... prens harry, prenses charlotte modunda pek adam kalmadi yani yigidim...

o yuzden biraz parali bir rus gorursen muthis rukustur, gosterisi sever. ama bu eziklik degil tamamen farkli bir kultur, arada kalmislik... senden benden cok farkli degil yani...
  • barda çalıştığım dönemlerden beri nefret ettiğim bir kültürü var bunların. tuvalete bi girmeye görsün, orta yere sıçıp çıkıyor mesela. asla elini yıkamıyor. sipariş vereceği zaman garsonla muhatap olmayıp yanındaki ayıdan istiyor isteyeceğini. baya sıradan çinko karbon rus bu. date'e çıkmış. sadece bir tanesi kokteyli beğenip bana teşekkür etmeye gelmişti, kusura bakmasın asla dokunmadım eline. ha teşekkür ederek diğer ruzlardan ayrıldığı için belki hijyen hususunda da güvenebilirdim ama güvenmemeyi tercih ettim.

orospu çocukları.

edit: isyan.