*

şükela:  tümü | bugün
  • sebebi rus erkekleridir. yapsınlar bakalım kapris hayatları boyunca yalnız kalıyorlar mı kalmıyorlar mı?

sen, ben türk kızının götünü kaldırdık, kaldırdık sonra neden kapris var. neden olmasın?
  • bizim bir kuzen rusya'da. bazen resim atar. adamın yanındaki kızlar burada olsa bizim kuzen o tiple onların yanına 500 metreden fazla yaklaşamaz. şimdi ise birini bırakıp birini alıyor. o konuda ben de çok kırgınım. coğrafya kaderdir
  • (bkz: yallah rusya'ya)

türk kızının da hastaları var merak etmeyin.

edit: bak gideriz, gidiyoruz minvalinde mesajlar alıyorum gencolarımızdan. "köyü satarım haaa" diyen ağa gibisiniz. tutan yok gençler bizi kendimize bırakın yeter.
  • evlenene kadar geçerli olan durumdur.
    evlilik cüzdanını kapıp, vatandaşlığı da aldıklarında başlıyorlar erkeğin ırzına geçmeye.
  • rusyadayken öyle de türkiyedeyken aynı durum söz konusu mu bilmiyorum.
  • tapusunu alıp evlenene kadar doğrudur.

evlilik sonrası erkeğin beynini çürütme özelliği x kromozomu ile default olarak geliyor, türk rus ingiliz fransız farketmez.

ayrıca o kızı alıyorsan orada yaşayacaksın. kızı türkiye'ye getirince de havasından mıdır, suyundan mıdır, ortam şartlarından mıdır bilemem, fabrika ayarları bozuluyor.

son olarak benden size ağabey tavsiyesi: kız türkçe biliyorsa arkanıza bakmadan kaçın.
  • yani benim de dilini çok iyi bilmediğim ya da hiç bilmediğim ve aynı kültürde olmadığım yabancı bir erkek arkadaşım olsa ben de ona kapris yapamazdım. ve o derdi ki '' ya türk kızlarında hiç kapris yok '' bu açıdan da bakıverin ergenler.
  • rusyanın köylüsünü alırsanız evet kapris yok, moskova gibi st petersburg gibi büyük şehirlerde artık durum eski anlatılanlar gibi değil. hepsinin maddi bagımsızlıgı var, hepsi ayaklarının üzerinde fazlasıyla durabiliyor. 100$ cıkarınca atlama devirleri artık bence türkiye de daha fazla. yaklasık 5 senedir rusya da yasayan biri olarak söyleyebilirim ki evli olan arkadasların yasadıgı dramları cok yakinen bilirim.

he sizin kapris yok diye söylediğiniz rus kadınlarının sizinle eğlenmesi ise evet haklısınız. rus halkı eglenmeyi en iyi bilen insanlardandır, siz de aa kapris yok bana verdi derseniz baya yanılacaksınız.

tabi bu genellemelerim yine tekrar ediyorum büyük şehirler için geçerlidir. kücük sehirlerde büyük ihtimalle eski efsaneler devam etmekte.