şükela:  tümü | bugün
  • bir arnavut erkeği olarak kahkaha attığım durum.
    marmariste paranın kokusunu alan bir çok rus kızı acar garsonlarımız tarafından kandırılmıştır.
    para evrenseldir, evet paraya önem vermeyen kadınlar vardır ve sayıları oldukça çoktur. fakirliğin kader olduğu türkiye ve rusya gibi toplumlarda kadınların sınıf atlamak için zengin bir erkeği tercih etmeleri normaldir.
    bu normallik size dolar dolar bakan kadınlardan uzak durmanızı söyler. onun talep etmesi normal, sizin bunu reddermeniz de normaldir.
    lakin bu konuda rus kadınları ve türk kadınları arasında pek bir fark yoktur.
    fark sadece rusyada kadınların güzel olması ve fakir erkek sayısının çok olmasıdır.
    şöyle bakalım türkiyede ortalama üstü güzellikte kadın nüfüsun %10'u olsun, ortalama üstü gelir kazanan erkek sayısı da %10 civarındadır.
    kadınların %90'ı sınıf atlamak için bu ortalam üstü %10'luk erkekleri ararlar.
    fakat geriye kalan %90'lık erkekler de o %10' luk dilimde yer alan güzel kadınlarla beraber olmak isterler.
    ama oranlar böyle olunca en fazla %2'lik bir kısım bu ilişkiler yumağından mutlu çıkar.
    rusyaya bakarsak bu oranlar da üç aşağı beş yukarı aynı yere oturur.

siz hangi dilimde bir erkek ya da kadınsanız hayata bir de böyle bakın la.
    çok fazla şansınızı zorlamayın ait olduğunuz parya sınıfını kabul edin.
  • rus kadınları konusunda uzman olan erkek kardeşime sordum doğruluğunu. hala gülüyor kahkahalarla, durduramıyorum.

bir sonraki başlığın, "rus kızlarının sadakatı" olmasını bekliyorum, iyice yarılır herhalde.