• ileri gittiği gerekçesiyle 7 yıla kadar hapsi istenmiştir.
  • rızası vardı diyerek kurtulabilecek masördür, yok pardon ya o tecavüzler içindi.
  • "alexandra ’nın bacak bölgesine 10 dakika masaj yaptıktan sonra elini bikinin altına soktuğu iddia edilen s.t ’nin genç kızın cinsel organına dokunduğu, bu eylemin 1-2 dakika sürdüğü ifade edildi. şikayetçinin bu durumu önce masajın bir parçası sandığı, ancak şüphelenerek hamamdaki çalışanlara bu bölgeye yönelik masaj uygulaması olup olmadığını sorduğu, olmadığını öğrenmesi üzerine şikayetçi olduğu belirtildi."

masajın bir parçası olsaymış sorun yokmuş yani...

(bkz: yabancılık)
    (bkz: umut sarıkaya)

http://3.bp.blogspot.com/…3v0y9j_k/s400/untitl1.jpg
    http://3.bp.blogspot.com/…/b0byglijfig/s400/ggg.jpg
  • belki de şişman müşterinin yanından geçip çıtıra geçen masördür.

- şş masör bey, bana yapmayacak mıydınız?
    + pardon bi ileri gitmişim
  • mutlu son ile bitmediğinden şikayet konusu olduğunu düşündüğüm masörün hikayesidir.
  • -nedir borcum
    +100 tl
    -ha bi de masör çaktı bana. bu programın bi gereği mi yoksa?
    +yok hanfendi öle bi teknik yok.
    -aaaa o zaman şikayetçiyim

*

+şaka şaka müessesemizin ikramı o
    -ha ok o zaman
    +lan manyaklaşma git polise deli mi ne
  • hakkında bir nakarat yazdığım masördür:

vajinaya masaj uygulaması var mı vay vay
    2 dakka için 7 sene yatılır mı vay vay

yalnız hukuk sistemi gerçekten saçmalıklarla dolu, 7 sene nedir be abi? yazık gerçekten.
  • am yerine siki tutan kisi.
  • davacının esas derdinin ne olduğunu anlayamadığım bir dava çeşidi. eğer durumdan rahatsızsan o el oraya değdiği anda çığlığı basar, toparlanır karakola gidersin. ama yok önce bi "masajın" tadına bakayım ona göre dava açayım diye düşündüyse bilemedim.
  • bu haberde 2 "cins" kadın var. biri habere konu olan, diğeri de yorum yapan. hey gidinin değişiği;

seher inan - 25.09.2011 11:51:24 valla erkek olmak istemezdim. günümüz bayanları o kadar özgür o kadar cesur ki, hatta her yer sınırsız cinsellik kokuyor. bayanlar başk bir ülkede bu derece özgür değil. özgürlüğün de bir sınırı olmalı. toplum bu artan cinsel sunum etrafında erkeğin psikolojik dürtülerinin de değiştiğini düşündüğümüzde kadınlar da özellikle erkek masörün elinin altına girmesinler kardeşim. erkek ne derece dayanabilir?gitsin bayan masör istesin. erkek masör kadının vücudunun her bölgesini cm bile boş bırakmadan elleyecek, eli bikini altına gittiğinde sorun olacak öyle mi?sonra da toplumda kadın erkeğe en küçük bir suçlama attığında sorgusuz sualsiz 45 gün içeriye atacaklar ve kadının yasalar karşısında her zaman önceliği olacak öyle mi? dediğim gibi erkek olmak zor ve evlilikler azalacak. çünkü evlenecek erkek bulamayacaklar. erkekler artık kadından kaçacak.