şükela:  tümü | bugün
  • adam anasının nikahından antalya sıcağına içki içmeye gelmiş. hadi türkiye'de içki pahalı diyelim, bunların ülkesinde ucuz. orada 365 gün içiyorlar yetmiyor burada da içiyorlar. kadınları değil ama erkekleri alkolik olmuş. ortalama ömrün 45-50 sene olmasından belli zaten.

kadınları başkalarının koynunda, bunlar alkolik olmuşlar. havuza kusan mı dersin, baygınlık geçiren mi dersin, zehirlenen mi dersin. ilk defa almanlara hak verdim.

bu ayılarla aynı yerde tatil yapmak istememekte haklılar. bizim millet bile bunların yanında evliya gibi kalır lan. üç kuruşluk tatil onlar için türkiye. kalite beklenmez o yüzden.
  • beni de alın o cennete dediğim durum...

yok mu bol rus turistli ucuz otel..
  • araplarla ayni oteli paylasmak kadar kotu degildir.
  • er kişiye klimaları faydasız eyleyen doğa olayı.
  • iranlıları dene yemek sırasına girmezler direk başına giderler sıranın, yürürken sağa sola sana vura vura yürürler sığır gibi(olmayanlarını tenzihle iranlılarla dolu bir otelde bunlarla karşılaşmaman imkansız) ruslara gelince en sarhoşu bile sana sarmaz yani sen ona sarmadığın sürece kültürleri o, kadınlar çocuklarını asla yalnız bırakmazlar etrafta sağına soluna ayağına çarpıp duran rus çocuğu göremezsin. ha bir de avrupada yerleşik türk vatandaşlarının geldiği oteller daha bir işkence oluyor o da ayrı bir yazının konusu olsun.
  • gayet güzeldir.
    sayısız rus çocuğun sessizce yemek yediğine, denize girdiğine, bir şey istediği zaman konuşarak istediğine şahit olup şaşırırsınız.
    şımartıldığı ama eğitilmediği için her isteğini zırlayarak elde eden türk çocuklarından sonra cennet gibi bir ortamdır.
  • ruslar değil de rus erkek turistlerin olduğu otelde kalmak sıkıntılı olabilir. bunlar akşama kadar içip havuza girer ama hiç biri tuvalete gitmez. *
  • otelde kalacak param olmadigindan deneyemedigim durum.
  • geçen sene 10 gün kemer'de ultra herşey dahil otelde kaldım, otelde neredeyse tek türk çift bizdik, gerisi komple rus'tu. hiç de öyle başlığı açan arkadaşın dediği gibi şeyler görmedim, aksine kahvaltıda içmeye başlamalarına rağmen gece yarısı animasyonlarında bile full enerji ile eğleniyorlardı. benim bile, ki iyi içiciyimdir, akşam yemeğinden sonra pilim bitiyordu. bunlarda enerji bitmiyordu amk. kahvaltıdan sonra sahilde viskiye başlayan adamı, gece sahnede oynarken görüyorsun o derece.

bu kadar alkole rağmen en küçük bir olumsuzluk görmedim 10 gün boyunca. ne bir kusma, ne kavga, ne bayılma, hiçbir şey.

eminim ki çoğunluk rus değil türk olsaydı her gün ayrı bir kavga çıkardı.