şükela:  tümü | bugün
  • aslında, sonradan türk vatandaşlığına geçmiş, rus veya ukrayna'lı kadındır.
  • var boyle bisii. hemde turkce konusur, istanbul icin olur.. (bkz: yuri ryadchenko)

elbette guzel sozlugumuzde rus veya ukraynalı bir kadınla evlenen türk erkeği kadar dikkat cekmez.
  • ben bu erkek grubunu tanıdığım için söyleyebilirim ki, bazı yönleri türk erkeklerinden iyi olsa da genel olarak hepsi kütüktür. bu durumda bunlardan biriyle evlenen türk kadını da bir kütükle evlenen alalade bir türk kadınından farksızdır.
  • sorun bu adamdadır çok net. fabrikaları olan ve çok zengin olan bir adamcağızın askeri ücretle çalışmakta ısrar istemesiyle aynı mantıktır. (bkz: pasaportum var ama hiç vizem olmadı)
  • (bkz: vice versa)
  • bu bollukta dahi hayata dair beklentilerini bu kadar aşağı çekebilen bir slav erkeği bulabildiği için tebrik edilesi türk kadınıdır.
  • (yorumlamaya başlamadan önce son bir daha tekrar sormak istedik)
    sosyoloji öğrencisi olarak lisans düzeyinde aile psikolojisi ve sosyolojisi için araştırma yapıyoruz . araştırmanın konusu yabancı bir kişiyle evlilik yapmış insanlar. e-mail aracılığı ile açık uçlu olarak sorularımız var. cevaplar sadece araştırma için kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir platformda yayınlanmayacaktır. sorular yaklaşık olarak 30 tanedir ve sadece aile yapısı ile ilgili sorulardır. araştırmamıza katılmak isteyenler, bana mesaj yoluyla ulaşıp mail adreslerini yazarlarsa çok iyi olur . yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.