şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • hiç böyle bir şey düşünmezken fikri aklıma soktunuz.
 • rus ya da ukraynalı hatunla ilişkisi olup türk kızının radarına girebilecek türk erkeği ile ınstagram fantezilerine ara vermiş türk kizlarini bir araya getiren amme hizmeti başlık.
 • yapanlar iyi yapmıştır.
 • açılın bu kişi benim. yeni bir çocuğumuz oldu ve 8 senedir birlikteyiz, eşimin salak salak abuk subuk gereksiz tripleri yok, kendisi bir şey beğenmediğinde direkt surata söylüyor hiç çekinmez bu huyları çok iyi çünkü hiç yalan söylediğini görmedim ayrıca evi gerçekten çekip çeviriyor. bebeğimizi resmen ordu eğitimleri ile disiplinli bir şekilde yetiştiriyor; bebeğimiz 7 aylık şu anda eşimin verdiği komutları az da olsa anlıyor(bazen benden daha iyi anladığını düşünüyorum), sürekli okuyor ve araştırıyor; her türlü konuda bilgisi var, kişisel bakımına çok önem veriyor, bana çok saygı gösteriyor. bunlar pozitif tarafları, negatif olarak ise direkt bizim türkiye'de yetişmemizden kaynaklanan bazı gerizekalılıklarımız var ve çoğu zaman problemler bu yüzden çıkıyor, rus adam 5 yaşından itibaren okulda bütün mesleklerle ilgili kokteyl dersler alıyor gel gelelim ben bir kaç işi düzgün, geri kalanları beceremiyorum çünkü bizim okullarımızda doğru düzgün bir şey öğretilmiyor.
 • hele bak hele götüme bak :

  “ türk kızlarından yüz bulamayan türk erkeğinin rus kızlarıyla şansını denemesidir.”

  türk kızları=kapris , hiç olmadık yerde kavga , cinsellikte tatmin edememe 0 deneyim deniz yıldızı misali sekste yatakta uzanma , utangaç, ömür törpüsü

  daha saymama gerek var mı?
 • ciddi ilişki sevmememe rağmen bu eylemi gerçekleştiren türk erkeğini kutlarım. eğer bir erkek evlenmek gibi bir hata yapıyorsa, bunu rus veya ukraynalı bir kadınla yapmalı. ben hayatımda böyle tatlı ve sevecen kadınlar görmedim. güzelliklerini hiç saymıyorum çünkü ortalama bir rus/ukraynalı kadının güzelliği ortada.

  ukraynalı bir kızla 2-3 ayım geçti. ismini alyona diye söylüyordu bana ama yazılışı alogna diye hatırlıyorum tam da bilmiyorum doğrusu. ben 18 yaşında ehliyeti yeni almış biriyim(şu an 19), o da 19 yaşında ukraynadan gelmiş okuyup çalışan biri(müzikle ilgili bir şeyler okuduğunu söylemişti de çok kurcalamadım). hayatımda böyle cana yakın bir kız daha tanımadım. güzelliği zaten apayrı bir derecedeydi. ufacık bir iltifatımda kız havalara uçuyor, bir çiçek alıyorum sürekli çok güzel koktuğunu falan söylüyor ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. oyunculuk sıfır, ne düşünüyorsa korkmadan söyleyebiliyordu. ve şansıma ingilizcesi de iyi sayılırdı yani genelde ukraynalı kızlar ingilizceyi zerre bilmez. ilk iki ayımız rüya gibiydi, hayatımın en güzel 2 ayıydı. neredeyse her gün buluşuyorduk. sonrasında, fransa'daki yakın bir akrabamızın lokantasında çalışmak üzere 4-5 ay gitmem gerektiğinden ayrıldık. 2-2.5 ay içerisinde hiç kavga ettiğimizi hatırlamıyorum, şakalar gülüşmeler ve eğlenceyle geçen bir 2 ay. ciddi ve uzun süreli bir ilişki yaşasaydık ne olurdu bilmiyorum tabii ki ama tahminime göre pek de farklı olmazdı.

  diyeceğim o ki; eğer hakikaten evlenmek istiyorsanız garip garip yerlerde zaman bile kaybetmeyin. ya tatil bölgelerine gidin bulun(ki ben buna benzer bir yerde bulmuştum ve korona tam gündemdeyken, şu an her yer rus kızı dolu şansınız çok daha fazla), ya da rusya'ya, ukrayna'ya gidip oradan bulun ve evlenin. hayatınızı birine bağlamaktan ve ömür boyu o kişiyle birlikte olmaktan bahsediyoruz. türk kızıyla olmaz bu işler, en azından benim kafamda insanlar için.
 • kahvaltınızı hazırlamaktan keyif alan bir insan için (bkz: ...).
 • mutlu türk erkeğidir.
  ayrıca kafası da çalışır.
 • antalya'da oldum olası bu tarz evlilik sayısı fazla. eski lara, barınaklar, fener.

hesabın var mı? giriş yap