şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • karşı görüş için kendisini ifade ederken;

"soytarı, eşşoğlueşşek, internette koca arayan bu "yeni nesil" zavallıları, ulan bok kafalı,beyinsizlerin, kudurduklarını, hadi siktirgit şimdi"

şeklinde tanımlanması güç ifadeler kullanabilen erkekler ya da bu erkekler tarafından savunulan erkekler.

(bkz: #26388171)

edit: savunandan ziyade anladık ki bu ifadeleri kullanan kişi olabiliyormuş. bu acizlik de, yapılan genellemelerin * ne kadar haklı olduğunun güzel bir ispatı oldu.
    bir de bu erkekler kocalarının bakmadığı, oğullarının ilgilenmediği ihtiyar kayınvalidelerine bakar. oysa kendi annelerine kimi zaman nasılsın diye telefon açmaktan kaçınırlar.

edit 2: kendileri, kendilerini şu şekilde ifade ederler:"elinden bir iş gelmeyenin dili bok küreğinden uzun olurmuş."
    "hem necasetten beslenenlere ancak böylesi yakışır."

küfür etmeden kendini ifade edememek, zor olsa gerek. neyse, allah parasız pulsuz bırakmasın. hayırlı işleri olsun * allaha yakın türk kızlarına uzak olsunlar. ne de olsa rus kadını anlamaz nuh nebiden kalma küfürlerin anlamını, açamaz kendisine hakaret davası.
  • mutlu olmak isteyen erkektir. zira ilik gibiler. ayrıca ne kapris, ne örümcek kafa.. mis.
  • baltacı mehmet paşa'nın torunu olan türk erkeğidir. dayanamaz.
  • italyan erkeklerinin türk kızlarını beğenmemesi sonucu,bunu paranoya haline dönüştürmüş, kendisini kadın ırkının kraliçesi zanneden osuruk böcekleri tarafından eziklikle itham edilen erkek. benim gözümde en zevkli erkektir. rus ve ukraynalı kadınların amelesi yok mudur? tabiki vardır. ancak yüzdesel olarak azdır. bizim güzide ülkemizdeki gibi metrekare başına yüzlerce kezban düşmez mesela ukrayna'da. şahsen orada bulunduğum sıralarda hiç çirkin bir kıza rastlamadım.güzel olmalarının yanında sevecendirler de. kezban değillerdir yani. kezbanı "çirkin" anlamında kullanmıyorum bak. güzel olup kezban olan da var bizim türk kızlarında. o daha beter. düşünce yapısyla ilgili bişey bu. neyse asıl mevzuya gelirsek; ortalama bir türk kızı ile ilişki kurmak (yatırıp cayır cayır sevişmekten bahsetmiyorum. normal diyalog kurmak vs.) bir şakirte laf anlatmaktan daha zordur. şakirt deyince aklıma şakirt ve bıyıklı hatunlar geldi şimdi. akşam akşam kafam bulandı.
  • bugun sozluk borsasinda tavan yapmis erkektir !!

tanidigim o kadar cok turk var ki hem rusya'da evlenmis, burada yasayan, hem turkiye de, hepsinin farkli hikayeleri var,

iclerinden bir tanesi abi evlendim vatandaslik islerinde yardimci olurmusun dedi, hani nereye gidecegiz ne evragi hazirlayacagiz vesaire, merak ettim hikayesini, sordum, nerede, nasil tanistiniz gibisinden, turkiye'de askerlikten kacmak icin insaat firmalari sayesinde kapagi rusya'ya atmis, bulmus gariban bir tasrali kiz, evlenmis, bir iki defa kizi dovdugunu de itiraf edince, bana musaade deyip kalktim, abi, abi evraklar.. diyordu arkamdan.

bir digeri ile ayni otobuste havaalanina gitmistim, kurtce konustugunu duydum otobuste, ezidi'ler de zazaca kivaminda bir kurtce konustuklari icin pek onemsemedim, sonra havaalaninda yanima geldi ankara ucaginin cikis kapisinda beklerken, turkmusun diye baslayan muhabbet aldi yurudu, hikayesi usttekinden fakli baslasa da ayni sonla bitiyordu.

bu iki farkli hikayenin kesisme noktasi esini doven turk erkegi, ki yurtdisi gormus herkes bilir turkiye'li isen yabancinin gozunde etnik kokenin hic onemi yoktur, sen bin defa soyle ben kurdum, lazim, cerkezim, tatarim diye seni hep turk diye anarlar (evet bu da bir genelleme oldu)
    simdi bir genelleme daha yaparsak butun turk erkekleri eslerini dovuyor sonucunu elde edermiyiz (?)

gerci amac uzum yemek degil, bagciya bok atmak zannediyorum, ki basligin altinda her iki entryden birisi turk kizlarina ayar niteliginde yazilmis, yok sozlukcu seni, beni doguran analar da turk kadini, ciktigi kabugu begenmeyen civcivin hikayesini bildin mi sen? rus kizi tercih etmek istersen once sunu bil asla genellemelere aldanma !! sonra iyice bir rusca ogren, iki da, bir horosho demekle bu isler olmuyor, ayrica asla ve asla genellemelere aldanma !!!

velhasili kelam genelleme yapmayalim dostlar cunki her genelleme yanlistir ve yapanin kicina kacar, bu kacinimilmazdir.

sevgi ile kal.

poka moi turetskii drug.
  • gen havuzunu çeşitlendirir. ne güzel işte, üzerlerine varmayın.
  • 1.65 boyunda esmer, oldukça kıllı ve göbeklidir.
    türk kadınları bakmadığı için ruslara gider*
  • akraba evliliği oranı %30'a yakın bi ülkede çok daha sağlıklı nesiller için harika bi adım atmış tebrik edilesi erkek.
  • son bir aydır içinde bulunmak istediğim grup. rus, ukranya vs. kızlarını küçümseyen, genç yaşında her şeyin en güzelini ve en iyisini hak ettiğini düşünen bıyıklı/bıyıksız türk kızlarına sesleniyorum. önce güzel bir ayna bulun ve kendinize bakın. sonra gidin oradaki bayanlara bakın. aynadaki görüntünüz ile oradaki görüntü arasındaki bir milyon farkı bulun. nasıl bakımlı olunur, sokakta nasıl yürünür, nasıl hanzo kız olunmaz öğrenin. sonra geri dönün, oradaki ortalamayı düşürmeyin ve evinize kapanıp doğru hanzonun, aman erkeğin gelmesini bekleyin.
  • bendenizin de icinde bulundugu gruptur. bastan soyleyeyim, bazi entry'lerde tasvir edilen turk kizlarinin yuzune bakmayacagi ezik tip degilim. abd'de 14 yildir ikamet edip 5 kitadan kizla beraber olmus kisi olarak soyleyebilirim ki, kararimdan da gayet memnunum. turk kizlarindakinin aksine kapris olayi minimum seviyesinde. ruslar genelde 1-2 cocuk yaptigindan, bizdeki gibi kizin sulalesiyle evlenme durumu da yok. kaynana kayinbaba evine yoluna karismaz asla. bizdeki gibi yok kiz tarafi bunu begenmedi, yok yatak odasi takimi istedigimiz renk degildi gibi bas agrisi mevzularim hicbir zaman olmadi. ve sunu soyleyeyim, eger sizi gercekten seven birisi ise sizin icin herseyi yapmaya hazirdirlar.
    ha simdi diyeceksiniz, dezavantajlari yok mu diye?? var ama o kadar degil! mesela bir cem yilmaz espirisine beraber gulemezsiniz. ya da bir aile toplantisinda herkes turkce konusurken onun konuya fransiz kaldigini gorurusunuz ve tercume edersiniz mevzuyu. ama yurtdisinda yasiyorsaniz bu fazla da sorun olmaz sizin icin. genel olarak avantajlari dezavantajlarinin ustunde oldugu icin kararimi bu yonde verdim. turk kiz arkadaslarim da oldu ama hicbirinde bu kadar huzurlu ve mutlu olmadim. turk kizlari cok kotudur demiyorum ama cok kapris, cok dirdir, cok bas agrisi be haci... turk kizlari kendilerini prenses sanmalari vs filan.... yok sagol...

ayrica zamaninda turk kizi vs. rus kizi entry'imde bu durumu biraz daha aciklamisim. ilgilenenler icin: #18914374

hesabın var mı? giriş yap