şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • sınıflandırılması ve hakkında genelleme yapılması çok zor olan erkektir. pişman olan da olabilir, çok mutlu olan da olabilir.

- iki arkadaşım slav ırkından pırıl pırıl eğitimli kültürlü genç kızlarla evlendiler, uyum sağlayamadıkları için çok kısa sürede boşandılar.

- başka bir arkadaşım boyu kadar cocuğu olan slav ırkından bir kadın ile ilk evliliğini yaptı, şu an çok mutlu

- başka bir arkadaşım boşanmış ve slav ırkından bir kadınla evlendi şu an çok mutlu

- başka bir arkadaşım türk eşinden çok kısa bir süre içinde boşandı, sonra bir daha türk ile evleneni siksinler diyerek, özellikle ısrarla arayarak slav ırkından bir kızla evlendi, şimdi çok mutlu.

- bir diğer arkadaşım da slav ırkından olan eşinden boşandı, etrafında slav hatun dolu olmasına rağmen bu kez bir türk kızı ile evlenmek istiyor.

gördüğünüz gibi her örnek değişik ve bireysel, çünkü bir ırkla veya milliyet ile değil, bir insan ile evleniyorsunuz.
  • mutlu olur.
  • kuzenimdir. tek derdi kadının çok müsrif olması. bi de yurtdışında okuyup genelde rus kızlarla düşüp kalkan bi arkadaşım var ve multi milyoner bu herifin ailesi. hepsi için geçerli değildir ama inanılmaz köylü ve açgözlü olduklarını iddia ediyor. asla evlenip paramı bunlara yedirmem demişti:d
  • nefes aldığı her yerde saldıracak gibi yiyecek gibi bakacaklar hatuna, katil olacam ne gerek var. bizde ki rus anlayışı seks başka birşey yok. haa çok bağlı olurlar, saygıda kusur etmezler, iyi annedirler filan kimsenin umrunda olmaz.
  • dil sorunu demiş bazıları, ulan bi hoşgeldin, merhaba öğretmek çok mu zor, seve seve konuşuyorlar helal olsun onlara.
  • 8 sene önce evlendim kendisiyle 4 yaşında kızımız var. trip konusu çok önemli o konuda hakkını yemeyeyim. evlendiğimizde ki nikah yaptık düğün yok.iş yerinin bodrumunda alçıpan duvarla böldüğüm bir artı bir ev yaptım 9 ay orada yaşadık bir yatak bir koltuk dolap tv ile. çok mutluyduk . hanginiz kızınızı verir böyle bir adama. annesi babası da biliyordu yaşantımızı dedilerki beraber mutluysanız çöplükte yaşayın. önemli olan mutluluğunuz. sonra şartlar şehirler değişti başka bir şehirde hayata başladık başka iş, ev tuttuk ilk gün yatak süngeri aldık camlara gazete yapıştırdık 1 ay öyle idare ettik sonra tv ve koltuk sonrasında orta sehpa, sehpaya ayaklarımızı koyduk dedikki bizim lan bu sehpa güldük . kaçınızın anne babası kabullenirdi bunu kızlar ya da siz premsestiniz. şimdi güzel bi işim ve gelirim var annemin en sevdiği gelini yalan olmasın günde iki kere konuşurlar telefonda yaprak sarmasından karnıyarığa yapar hepsini telefondan anneme sorarak öğrendi. kızımın ana dili rusça akıcı türkce konuşuyor. eşim ing. yeminli tercüman, avukatlık okudu. ispanyolca biliyor benden iyi türkçe konuşuyor. ego sıfır trip hiç yok aileye saygı sonsuz annelik çocuk yetiştirme muazzam. eyyorlamam bu kadar.
  • oysa sadece karşındaki insanı sevdiğin için evlenmek de olabilirdi.
  • benim müdürüm ukraynalı bir ablayla evli 40 li yaşların ortasındalar. müdüre mütemadiyen evden türk yemeği götürüyorum adam zeytinyağlı hastası . ama yenge zeytinyağının z sinden anlamıyor. adam isyanlarda her gün lahana ve tavuk yemekten. allah sabır versin .
  • valla kimse kusura bakmasin. avrupali kadinla evlenene sözüm yok ama rus ve ya ukraynaliyla evlenen direkt özgüvensiz burda itilip kakilmis, kırolar gibi geliyo bana. ballandira ballandira anlatanlar da hic inandirici gelmiyo. eminim iclerinden dua ediyolardir hergun. allahim nolur aldatilmayim nolu paraciklarimi alip kacmasin benim guzel karim diye ahahhsshsh.
  • öncelikle bu yiğitlere "allah bir yastıkta kocatsın" şeklinde tebriklerimizi sunalım. kendileri şu kısa ömürde, yeryüzünde cenneti yaşayacak şanslı bir kitlenin fertleri olacaklar.

gelelim diğer tartışmalara; öncelikle türk kızı ile slav kızlarını fiziksel olarak karşılaştırmak biraz acımasız olur, birisi dünya güzellik liginin tepesinde savaşırken yerli kızlarımız anca ortadoğu daki cinsdaşları ile aşık atabilir. bu türk erkeği için de geçerlidir, kendimizi dev aynasında görmeyelim, kuzey avrupa erkekleri fizik olarak elimize rahatlıkla verir.

bu arada ekşi sözlük kızları çıkıp da biz elf kızıyız, şöyle boyumuz var, böyle posumuz var diye caka satmasınlar çünkü istisnalar kaideyi bozmaz. çarşıya pazara çıkın bakın türk kadınının standardı ne, benim gördüğüm geneli 159 litrelik petrol variline giydirilmiş bir pardesü ve tesettür.

peki türk erkekleri fiziksel eksikliklerini nasıl kapatıyorlar da dünya kadınlarının en güzel ve alımlılarından ulan slav kadınlarının ilgilerini üzerlerine çekiyorlar, hatta bütün dünya kadınları derdim ama şimdi bir dolu polemik ile uğraşmak istemiyorum.

birinci neden türk erkeği dünyanın en cesur, savaşcı ve zorluklarından yılmayan erkeklerinden birisidir.

türk erkeği çalışkan ve dominantdır. sorumluluktan kaçmaz; evini ailesini canından öte korur. yumuşak avrupalı, zayıf karakterli (tanıdığınız herhangi bir rus kadınına sorabilirsin) rus, höt deyince kaçan arap, çapsız asya erkeğine benzemez. şimdi çıkıp bikbik ötmeden önce dönün babanıza ve dedenize bakın. savaşları hatırlayın, çanakkaleyi hatırlayın, pkk ile savaşan 20 yaşındakileri yiğitleri hatırlayın! yiğidi öldürün ama hakkını verin. türk kadını dünyanın en şanslı kadınıdır ve o yüzden diğer ülke hemcinslerine göre şımarık ve kaprislidir.

türk erkeğinin gerçek erkek olarak doğasını koruması, şovalye ruhu onu diğer milletlere karşı değerli kılar, o yüzden her zaman talep görmüş ve görecektir.

hesabın var mı? giriş yap