şükela:  tümü | bugün
  • yapılmış, yapılabilecek en güzel icraları içinde bulunduran rap çeşididir.

öncelikle rusça, rap yapmaya çok uygun bir dildir çünkü cümle dizilimiyle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz uyak için. dilin özünde vurgular olduğu için de aynı vurgulara sahip kelimeleri yan yana dizdiğinizde şairane bir durum ortaya çıkar.

rusların rap soundu da bana göre hepsinden bir tık öndedir. saçma sapan beatler yoktur. klipleri de güzel çekilir. örnek verelim hemen:

tsentr - noch'

gangsta rap yerine aşkı ilişkileri de anlatır. örneğin şu parçanın soundu çoğu rap parçasında bulamayacağınız türdedir (klibini söylemiyorum bile) kasta - zakryty kosmos

örneklerle çoğaltılabilir... rapin agresifliğinin kaybolduğu bu soğuk ülkenin depresif havası, etkilendiği her şeyi içine çekip güzelleştirir.
  • boktandır, korkutucudur.
  • boktandır, korkutucudur. başka bir boktan şey içinse (bkz: rap)
  • rap müziği çok sevmememe ve çok hakim olmamama rağmen, bana bir hayli keyif verir. rusça, rap müziğe gerçekten iyi gidiyor diyebilirim. sözleri hiç anlamasamda sanki birileri rap müzik için dil uydurmuş gibi geliyor bana. rusça'nın ve rusların sertliği nedeniyle biraz korkutucudur veya iç karartabilir. aynı zamanda beni bir gaza getiriyor, böyle ilginç bir moda sokuyor. belki siz de hissedersiniz.

örnek

örnek 2

bu konuda bilgili ve rusça rapten hoşlanan arkadaşlar şarkı önermek için yeşillendirirse sevinirim.
  • nedense son zamanlarda şahsıma çok çekici gelmeye başlamış müzik türü.
    birkaç örnek parça bırakayım buraya.
    1
    2
    3
    4