şükela:  tümü | bugün
  • hukukçu-yargıtay eski cumhuriyet savcısı.. hem dinliyor, hem kibar kibar anlatıyor.
  • an itibarıyla (bkz: ihsan akatas) denilen yandaş elemana sokup sokup cıkartmakta
  • an itibariyle habertürk'te "zaman gazetesini satın alan işadamı dışarıda, büfeden zaman gazetesi satın alan adam içeride" diyerek noktayı koymuştur.
  • yandaş yalakalara gereksiz bir saygılı tutumu var. belki kendi karakteri gereğidir ama değmez. mesleği boyunca sürgün yemiş birde fetöye birebir maruz kalmış kişi programlarda 'hocaya iltifatlar' eden tiplere hak hukuk anlatmaya çalışıyor.

anlamazlar, anca yaptıklarını yüzlerine vurursanız biraz sinerler o kadar. hatta programa çıkmadan eski defterleri karıştırın öyle çıkın. bir kaç yerde hocaefendisine kusur etmeyen tipler nerdeyde fetöcü falan ilan edecekti. saygıdan, kibarlıktan anlamazlar, ismail saymaz gibi vurun yüzlerine.
  • adalet bakanı olması gereken hukukçu. siyasetin olduğu yerde liyakat iş yapmıyor. ülke olarak ne çok şey kaçıyor.
  • debrem
  • akl-ı selim bir adam. konuşmaları gayet yerinde. hem iktidar savunucularının hem de muhalefet savunucularının hoşuna gitmeyen şeyleri söylemesi hoşuma gidiyor.
  • muhalif olmasına rağmen imamoğlu'nun depremzedeler soğuktan donarken kayak sefası yapmasına bunu da aile babasıyım diye savunmasına iyi giydirmiştir.
  • 23 mart 2020 habertürk manşet adlı yayında sunucu mehmet akif ersoy tarafından konuyu(bkz: ceza infaz kanunu ve erken tahliye ile ilgili) mhp ve uyuşturucu kapsamında incelediği için susturulmuş avukattır.

mehmet akif ersoy biz bunu konuşmuyoduk cezaevindeki doluluk oranını konuşuyorduk konuyu niye buraya getirdiniz diye susturulmuştur. satılmış medya!
  • şahsen tanıyorum çünkü aynı semtte oturuyoruz. kendisi bir insan olarak hem kibar hem mütevazı biri.

bana televizyona çıktığını söyleyip yayın saatlerini söylemişti ama benim televizyonum bile olmadığı için kendisini hiç ekranda izlemedim.

ama bir cafe'de karşılaşıp oturduğumuzda kayıtdışı sohbetlerimize dayanarak atatürkçü biri olduğunu söyleyebilirim.

bunu söylüyorum çünkü kendisi atatürkçü olduğunu gururla dile getirmişti.

sol frame'de adını görünce yazmak istedim.