şükela:  tümü | bugün
 • amerikali agir sagci radyo programcisi.
 • rush'in test for echo albumunde limbo isimli $arkilari ile "rush-limbo" olarak makara yaptiklari krank mili arkada$imiz.
 • feminizm ve liberalizm dusmani, abd'nin basina gelen her seyin liberallerin, gaylerin ve feministlerin sucu oldugunu iddia eden, ortalama amerikaliya hitap etmekle ovunen ve acikli bir sekilde yiginla insan tarafindan ciddiye alinan ve fikirlerine onem verilen radyo programcisi.
  "kadinlarin universite gitmelerinin ve kariyer sahibi olmalarinin tek nedeni, kendilerine destek olacak bir erkek bulamayacak kadar cirkin olmalari"ymis sayin limbo'ya gore.
 • igrenc icraatlari bitmeyen hastalikli, yobaz sahis. insan demeye dilim varmiyor.
  (bkz: #10200880)
 • hayatinin on yilini madde bagimlisi olarak harcamis, amerikan nazisi. sarah palin "hangi gazeteleri okuyorsunuz?" sorusuna "hepsini" cevabini verirken, aslinda radyoda bu elemani dinleyerek gunceli takip ettigi ortaya cikmistir. ayrica(bkz: hilkat garibesi)
 • cumhuriyetçi parti'nin yapamadığı muhalefeti tek başına yapmaktadır diyeceğim biraz abartarak. çamur at izi kalsın yorumcusudur. son muhalif girişimde hafiften şapa oturmuştur. tükürdüğünü yalamıştır. göt olduğunu itiraf ettiği, "göt oldum, göt oldum, huzurunuzda göt oldum" konulu çalışması için tıklayınız:
  http://mediamatters.org/mmtv/200910230019

  konuyla ilgili şuradan bilgi alabilirsiniz.
  http://buzz.yahoo.com/buzzlog/93122?fp=1
  http://washingtonindependent.com/…obama-thesis-hoax
 • sapık bir muhafazakâr olup son marifetini haiti'deki deprem üzerinde icra etmiş.
  "eğer haiti'ye bağış yapacaksanız obama'nın yardım çağrısı üzerine açılan hesaplardan yapmayın, bireysel başvurun, aksi halde vergilerinizi kullanmış olacak"
  http://www.rushlimbaugh.com/…nt/01125106.guest.html

  "haiti depremi, obama’nın merhametli ve insancıl görünmesini sağlarken bir yandan da hem ‘açık tenli’ hem de ‘koyu tenli’ olma pozisyonunu güçlendirdi"
  http://www.radikal.com.tr/…17.01.2010&categoryid=81

  nazilerin adı çıkmış. amerikan demokrasisi temrininden beslenen bilindik bir hanzo. "bar fedaisi" merhum patrick swayze'nin filmde ağızını burnunu kırdığı çiftlik sahibi eyalet ağası tiplerinden.
 • bill hicks'in olmeden once yaptigi son turnesinde (hani su kanserli oldugunu bildigi ama kimseye soylemedigi) cok agir giristigi adam.

  "speaking of satan…i was listening to rush limbaugh the other day *pause for cheering, clapping, and a boo* didn’t rush limbaugh remind you of one of those gay guys who likes in lay a tub while other men pee on him? doesn’t he? am i the only one?

  can’t you see his fat body in a tub while reagan, quayle, and bush just *hicks making peeing noises*, just stand around pissin’ on him, his little piggly wiggly dick can’t get hard?

  *hicks as rush limbaugh*: “uhh! i can’t get hard! reagan, pee in my mouth!”

  *doing a reagan impersonation with the emphasis on the "well" like rich little and johnny carson used to do*: “well, how’s that, rush?”

  still can’t get hard, so they call in barbara bush; she takes her pearls off, puts them up his ass, then squats over him, undoes her girdle, her wrinkled, flaccid labia unfolds halfway down to her knees, like some ball-less scrotum,

  *as barbara* “uhhhnn! uhhhnn! uhhhhhhhnn!”

  she squeezes out a link into his mouth–finally his dick gets half hard.

  *as rush in horrid, groaning ecstasy* “uhhhh-ohhhohhh!”

  a little clear bubble forms on the end, with a maggot inside, the maggot pops the bubble, runs off and joins a pro-life group somewhere– am i the only one who sees that, or…i’m not? oh. thank god i’m not alone. thank god i had the insight to notice rush limbaugh is a scat-muncher. he munches scaaat.

  *bill hicks chuckles.*

  *bill in a voice i assume is speaking for the thoughts of the audience*: “jesus, bill!”

  i’m so proud of that little dark poetry there. it started i came up with the word “scat-muncher” it went from there and i just immediately thought of rush."
 • george bush için "the most decent down to earth real man you can ever hope to meet" demiş(tanışmayı umabileceğiniz en kaliteli, mütevazı, harbici,(:)) adam gibi adam). ben ağır sağcı diyemeyeceğim, sığır sağcı. bir de obama hakkında söyledikleri var ki, evlere şenlik. temsil ettiği kesimin kalitesizliği bu adamdan anlaşılıyor.

  muhalif şirin was here.