şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da videolar arasında dolaşırken rastlayıp yarıldığım, putin'in tepkilerini izlerken hüzünlendiğim robottur efem.

https://www.youtube.com/watch?v=6ljkfs7mjye
  • robotları sınıflandırmanıza müsade etmeyeceğim. asker üniforması giymiş robot diyeceksiniz.

edit: putin'de "yapacağınız işi sikeyim" bakkşı vardı
  • kırmızı çizgi çekmişler, onu takip eden robot.

bazı avm'ler de bile var bu. çocukları eğlendiriyorlar. belli ki ödenek almak için saçma sapan bir şey yapmışlar.
  • bir tane demir yığınını atv ye bindirip gezdiriyorlar putin de uzaktan bakıp yapacağınız işin amına koyim diyor içinden. koptum resmen.
  • robotu geliştirenlerle (gerçi pek gelişmemiş ama) putin arasında geçmiş olabileceğini düşündüğüm diyalog;

-başkanım raskolnikov bir robot geliştirmiş ki görmeyin, tam bir ölüm makinesi !
    -sen de bunu yedin ? ( hüzünlü bir şekilde robotu izlerken)
    -yedim abi.. cay söliyim mi abi ?
    -gec sen gec.. ben söylerim.. be amına koduuuuuum ...

edit: olum izlemekten kendimi alamıyorum lan. putin'in o "ben bunlarla napıcam amk" der gibi bakışı, robotun atv üzerinde yeni gelin gibi süzülmesi falan bildiğin (bkz: reyting hamdi) skeçleri gibi.
  • saatte 10km ile atv sürerek rusya'ya ve rus ordusuna ne gibi bir faydası olacak anlamadığım robot. ifadesine bakacak olursak belli ki putin de anlamamış zaten.
  • dünyanın en gelişmiş oturan robotu, putin ne yapsın ? ruslarla ortak noktalarımız olduğunu görmek pek sevindirici.
  • robot kavramı da ne lanet bir kavram.

migros'tan 10 liraya aldığın oyuncağa da robot diyorsun boston dynamics firmasının üretiği hayvani aletlere de robot diyorsun.