şükela:  tümü | bugün
 • "indian people were taken to south africa as slaves. who the hell uses an indian slave? do i look physically ready to do hard labor? my people don't work that hard. give us a calculator--we'll do your taxes, man."
 • hindistan asıllı kandalı stan up'çı.45 dakikalık televizyon programından başka bir şeyini izlemedim ama cem yılmaz'dan alınan tadı verdiği kesin.türk'e özgü çakallıkların başka ırklar tarafından da aynı benimsenmişlikle yapılıp geyiğe vurulduğunu gösteren,aralarda da bazı etnik tadlarla ufuk açan,harbi komik insan.
  p2p lerde bulunabilir ya da bi google yapın kesin çıkar karşınıza.
 • gecenlerde new york'da sahne almis nerdeyse tamami hint asilli salona stand up yapmis komedyen, ozellikle etnik gruplarin taklitlerini basariyla sergiler. cin, italyan, afrikali taklitleri dinlemeye degerdir. sovun ilk basinda sahneye cikar cikmaz kalabaliga bakip new york'da bu gece taksi bulmak mumkun degil diyerek yarmistir.
 • russell peters sagolsun, oglum olursa adini !xobile koymaya karar verdim.
 • hintli standartlarina gore fazla zeki ve komik adam, surada bir ay icinde yavas yavas hintli dusmanligina ve irkciliga soyunmaya baslamisken icimi umutla doldurmustur hindistanin gelecegi hakkinda. * *
 • peters: i see brown people in the audience..
  audience: woohoooo!!
  peters: nice.. nice...
  peters: i see lots of asians in the audience as well..
  audience: wohooooo!!!

  peters: look at those bastards yelling their lastnames.
 • bir suser ayni zamanda. (bkz: #9341685). yalniz sahnede cinli saticilara atfettigi 'bi daha gelirsen bu fiyata bulamazsin' mantigini sozlukte hintilere atfetmistir. (bkz: plagiarism)

  - merhaba kızlar... reno! n'oldu sizi elde edemedim mi? peki, iyi günler.

  cem yilmaz.

  http://www.youtube.com/watch?v=t5y8nqgfm2w
 • gosterilerinin buyuk bolumunu azinlik esprileri uzerine kuran komedyen. burda azinlik kelimesini bizzat kendisi kullanmaktadir. kendisi torontoda yasayan bir hintli oldugundan yaptigi sakalar konusu olan kitleleri rahatsiz etmiyor gibi gorunmektedir. bunu izleyici kitlesinin uluslararasi kimliginden anlayabiliriz cunku kendisi bircok komedyen gibi seyirciyi kullanmaktadir.

  baglantili olarak nasil ki beyaz adam "the n word" derken siyah adam "nigga" der. russell peters da bunu yapar.
 • outsourced serisi ile amerika kıtasını komple gülme krizine sokmuş stand-up'çı. air canada centre da yapacağı şov için 15000 bilet 2 gün içerisinde satılmış. toplam 6 şehirde 50.000 bileti 2 gün içerisinde satılmış. her ne kadar kuzey amerika tüketim çılgınlığı gibi görünse de adam hakediyor bunu, şahsen gülmekten gözümden yaş geldi. *
 • aynı videoyu bilmemkaçıncı izleyişim olsun hiç farketmez her defasında gözümden yaş gelircesine gülme krizine sokmayı başarabilen bi komedyen. beijing ziyaretleri veya çinlilerle ilgili anlattığı her şeyde zaten direkt yerlerde süründürüyor, resmen hastasıyız aksan taklitlerinin.

  bonus: http://www.youtube.com/watch?v=ebelgqvpqdw