şükela:  tümü | bugün
 • nba yonetiminin riyakarligini,tutarsizligini gozler onune seren sepet topcusu. eger takim basarisi cok da onemli degilse kobe bryant'in kariyerinde 1 mvp odulu degil en az 4 mvp olmaliydi. hele ki 2006'da o cer cop lakers kadrosunu 35.4 sayi ortalama yaparak playoff'a soktugu sene kobe'ye verilmediyse bu odul baska da kimseye verilmemeliydi. hatirlayan hatirlar o yil 81 sayilar,3 periyotta lig liderine 62 sayilar ve yanilmiyosam 6 mac ust uste 50 sayilar vs. daha uzun yazilabilir ancak ozetle nba yonetiminin tarihinin en buyuk tutarsizligini gerceklestirmistir.
 • odulu alirken giydigi kiyafetle ninja turtles gibi gozukuyordu. asdffdssdfghgf
 • hakettiği ödüle ulaşmıştır.
  (bkz: 2017 mvp)
 • triple double ortalamaya mvp ödülü vermek. nba'de bunu da gördük ya hakikaten büyük rezillik.
 • kıskanç kobecilerin tutarsizligini gozler onune seren sepet topcusu:

  biri diyor ki bireysel istatistikler balon önemli olan takım başarısı niye westbrook'a veriyorsunuz;

  diğeri diyor ki kobe'nin bireysel istatistik kasıp takım başarısı edemediği sezonda niye ödülü vermediniz.

  bi karar verin amk?

  ha bu arada westbrrok'un istatistikleri de, takımın derecesi de kobe'nin 2006 sezonundan daha iyi. ya ne olacağıdı
 • kobe hayrani degilim ama sozlukte bunu bile anlayamayacak denyolar oldugunu gorunce uzulmekten baska bisey yapamiyorum malesef..

  diyolar ki eger kobe istatistiklerini tavan yaptigi donemde bu odulu alamadiysa ne degisti de westbrook aldi? robertson ornegini zaten vermeyecegim.

  tanim: 2016-2017 nba normal sezon mvp'si.
 • nba yönetiminin saçmalığı sonucu mvp olmuş basketbolcu. nba'de bunlardan daha iyi bireysel performanslar da oldu, ama karşılığında ödül alamadı.
  bir guardın ribaund almasının değeri yoktur, bu okc gibi transition temelli takım olsa da.
  aksine o ribaundları alırken yedirdiği sayılar yüzünden takıma zarar verir.
  ödül net bir şekilde james harden'ın hakkıydı. zira harden hem olması gerektiği gibi takımı oynatmış, hem oynamış hem de takımını taşımıştır. aynı zamanda takımıyla ilk turda bugün mvp olacak westbrook'un takımına 4-1 saplamış geçmiştir.

  kobe falan denmiş. westbrook'un mvp olduğu şu nba yönetimi 2006 yılında olsaydı kobe mvp olurdu zaten. ki kobe en azından mvp'ye karşı 4-3 kaybetmişti. bu westbrook mvp olup ilk turda eline aldı gitti.
 • pivotlar ribaund bıraktı diye triple double sezon geçiren oyuncu, playoffta harden verdi eline.

  mvp seçilmiş, komik gerçekten nba'in harden karşıtlığı süregidiyor.
 • kazanmasına hala şaşırmakta olduğum oyuncu. hayatımda gördüğüm en agresif, en çirkef oyuncular listesinde ilkleri çeker.
 • sezonun en iyi istatistiklerine imza atıp, üzerine bir de td rekoru kırmasına rağmen hala beğenilmeyen nba oyuncusu. mvp olmak için süperman mi olması lazım? dur la onu da yapmışlardı sanki...