şükela:  tümü | bugün
  • seridir aslında ve 7 e kadar gider bu seri.

20 yaşındaki natalia üvey annesi tarafından bir yatılı okula verilir. ilk gecesinden tuvalette mundar edilen natalia daha sonra eğitimini fiziksel yönleride içerecek şekilde geliştirir.

--- spoiler ---

after her father’s death, 20-year-old natalia is sent by her mum, anastasia, to a luxurious boarding school reserved for the cream of russian youth. while anastasia has an extremely hot sex session in the car with her lover (who just happens to be her husband’s old right hand man) natalia becomes acquainted with the other boarders. although the girls enjoy having sex with each other they prefer something long and hard and finally manage to join the boys in secret for a mixed class debauchery. as for the school superintendent, having surprised natalia and witnessed the crazy orgy going on, he takes advantage of the situation and is granted a “little treat” by one of the girls. she is soon displaying her expertise in physical education.

--- spoiler ---
  • gordugum kadariyla seri 10'lu rakamlara ula$mi$.. dag ba$indaki e$$ek kadar bir malikanede gecer olaylar. seride kesinlikle bir butunluk ve tutarlilik yoktur, bu bakimdan ursula k le guin'in hain evrenini andirir. (bak sen) sozgelimi lise kiz lisesidir, lise uniformali hatunlar egitim alirlar ancak bazi sahnelerde okulun erkek ogrencileriyle temaslar gorulur. bir bolumde beden egitimi ogretmeni olarak gordugumuz $ahis diger bolumde okulun etrafinda arabayla takilan it-kopuk, ba$ka bir bolumde de boru tamircisi olarak kar$imiza cikar. bu okulda kizlar full makyaj uyurlar ve uyumadan once koridorlarda ciplak bicimde yastik sava$i yaparlar. russian institute'da odalar iki ki$iliktir ve kiz kiza ders cali$malar, odaya pencereden erkek almalar, odaya okulun sari$in muduresini almalar gibi durumlar siklikla vuku bulur.

dunya bence koca bir russian institute'a donu$melidir. hayatimizin bazi yillarini a$ci, bazi yillarini muzik hocasi olarak gecirebildigimiz ve bu konuda hicbir tutarsizlik hissetmedigimiz bir dunya hayal ediyorum sozlukcu.
  • yüksek lisans için başvurumu dil sorunumu 1 ay içinde çözme şartıyla kabul eden kurum. öğrenecek kelime sayısı az olduğundan pek zorlanacağımı sanmıyorum, pratiğimiz de var zaten.
    (bkz: bir sonraki bölümde görüşmek üzere)
  • daha belgeselimsi bir sekli icin * :

(bkz: a girl s guide to 21st century sex)
  • master için başvuru yaptığım okuldur.
  • can kurban böyle okula. dolu şarjör nöbet tutarım merdiven altlarında...
  • 11. si çıkmış torrent e düşmüştür.
  • masterbation için başvuru yaptığım okuldur.
  • benim de mezunu olduğum okul.pilav günü düzenleyip kaynaşsak bi aslında?