şükela:  tümü | bugün
1709 entry daha
  • insanları agresif ve kabadır. erkekleri şiddet eğilimlidirler. kadınlarının tek amacı zengin bir koca bulup parasını yemektir. kadın erkek hepsi kafayı komplo teorileriyle bozmuştur. bildiğin çomardır bunlar.
  • eski generali leonid ivaşov'un dediği gibi maalesef suriye politikası dahil çoğu konuda siyonist israil lobisinin elinde oyuncak olan bir ülke konumunda şu an. putin ver erdoğan birbirlerine inanmasa çoktan ülkemiz ile düşman olmuşlardı
  • oo genelleme var alırım bi dal. yani türkiye'de yaşamıyor olmasak evet ya doğrudur bu rusların erkekleri kaba saba agresif, kadınlarının da alayı gold digger diyip geçicez. hep bir şey savunurum, bir millet veya ırk hakkında genelleme yapmadan önce o milletin kültürünü iyi kötü anlayabilecek kadar tanıyın, olabildiğince fazlaca insanla tanışın sohbet edin zaman geçirin derim ki sağlıklı bir örnekleme yapma şansınız olsun. 4-5 günlük 1 haftalık moskova veya leningrad seyahati geçirip aslında rus da olmayan (tacikistan, türkistan, özbekistan vs. vs.) taksiciler veya gopniklerle vs. takılırsanız ruslar hakkında olumsuz düşünmeniz gayet olağan. ben demiyorum ki ruslar dünyanın en medeni milletidir böcektir çiçektir ama inanılmaz bir önyargı var memlekette bu ruslara. yakinen yaklaşık 15-20 şer erkek ve kadın rus tanıdğım, ve yaklaşık 1-2 aylık süreç içerisine sığacak miktarda da markette pazarda orda burda günlük hayatta da yüzlerce rusla da ama gayet kısa ama 5er 10ar dakikalık kontağım olmuştur ve inanın en ufak olumsuz bir intibam olmadı. evet beşeri ilişkileri bizim gibi akdeniz insanları gibi değil, direkt insanlar, yüzünüze gülüpte arkandan bi ton dedikodu çevirmezler gibi gibi. ruslar kadar hakkı yenen bir toplum daha yok bu ülkede bence. yav arkadaş eşşek s.ken, damacanaya hallenen, ramazanda su içiyor sokakta diye adam döven, esnafı taksicisi falan bu şekilde olan bir milletin rusları eleştirmesi de gayet ironik.
  • --- spoiler ---

insanları agresif ve kabadır. erkekleri şiddet eğilimlidirler. kadınlarının tek amacı zengin bir koca bulup parasını yemektir. kadın erkek hepsi kafayı komplo teorileriyle bozmuştur. bildiğin çomardır bunlar.

--- spoiler ---

bu yer bana tanıdık geldi ama dur bakalım. size de tanıdık geldi değil mi ? kuzeyimizde bulunan ülke.
11 entry daha