şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: guney osetya)
  • gürcistan'ın ikinci tokadı yiyeceği savaş

birincisi için (bkz: abhaz-gürcü savaşı)
  • an itibariyle gürcistan ın güney osetya nın başkentinde yönetimi elegeçirip 4 tanede rus savaş uçağını indirdiğini açıkladığı savaş.tüm medya neden bukadar futbol maçı bildirir havasında sakin anlamış değilim.
  • ırak savaşı ile amerika güney komşumuz olmuştu. bu savaş ile de rusya ile kuzey komşusu olmaya doğru gidiyoruz. iki süper gücün arasında kaşar gibi olduk. zaten küresel ısınma ile eriyoruz tam tost olacağız.

o değil de gazetelerde otobüse bindirilmiş çocukların korku dolu bakışlarını gördüm.
    çıkarlarınızı sikeyim, paranızı sikeyim, dengelerinizi sikeyim, gücünüzü sikeyim.. hiçbiri küçücük bir çocuğun gece ailesinden uzak, huzursuz uyumasına değmez..
  • aslinda abd-rusya savasidir.

gurcistan ve guney osetya - abhazya sadece savasin gectigi topraklarin adidir.
  • putin-bush kucaklasmalari esnasinda halihazirda cereyan eden bu savas bana fena halde the godfather in vaftiz sahnesini hatirlatiyor.
  • rusya 150 tank ile osetya topraklarına girerek ve tiflis'te gürcistan askeri üssünü bombalayarak tavrını belli ettiği, daha tam anlamıyla savaş ilanı yapılmadığı için şu an sadece çatışma olan olay. ama böyle devam ederse savaş ilanı uzak değil gibi ne yazık ki.

ayrıca herhangi bir haber sitesine girilemiyor an itibarı ile, ne yerli haber siteleri ne yabancı haber siteleri, hiçbirine ulaşılamıyor.**
  • bir yandan sarilip kucaklasiyorlar bir yandan savasiyorlar, sanki age of empires oynuyor sanki orospu çocuklari

p - güney osetya'yi aldim olum, hehe
    b - ya iscilerimi öldürme mina koyacam ama!

(bkz: götünüzü rocco siffredi siksin)