• bu papazın ortaya attıp tutturduğu iddialar arasında şunlar vardır:
    *survivor 2017'de çılgın sedat yarışacak.
    *caner erkin asenadan ayrılacak.
    *recep ivedik 4 gişe rekoru kıracak.
    *reza zarrap'ı miami polisi yakalayacak.
    korkulur bu papazdan.
  • (bkz: sen istiyor istanbul verejek 50 dolar daha)

zarar etmek istemiyorlarsa ellerini çabuk tutsunlar, malum dolar yine yükselişte.
  • yunanistan da istanbulu alıp megali idea'yı ilan edecek. ingiltere alıp istanbulu özerk yapacak. kürdistanı kuracak olan arkadaşlar, kürdistan onların istanbul hepimizin olacak. italya da egeyi alacağı için istanbul neden olmasın? ne bileyim başka kim kaldı saymadık. ışid malum hadisten dolayı istanbulu fethetme sevdasında. efendime söyleyim kastamonulular zaten beykoz ve şirinevleri almış. bağcılar ve esenler doğuluların. sivaslılar yeryer dağılmış vaziyette. ha bir de tokatlı zekeriya abi bizim birinci katı satın almış şimdiden üst komşuyla mahkemelikler. alır galiba üstünü.

herkesin bi ülküsü var mmına.
  • rusya'nın geç kaldığı olay zira suriyelilerin şam'dan sonra istanbul'u 2.başkent olarak görmelerine az kaldı.
  • (bkz: #65704903)

şu entryde 200 civarı favori görmek... alayınızın amk.
  • iyi de istanbul zaten doğu roma diyerek başlığa kısa bir entry yazmak istedim
  • ayık kafayla asla kurulamayacak hayal.
    çomarın papaz olanı mı oluyor şimdi bu?
    bre igor, o şarap ayin içindi neaparsın sen büle?
  • itiraf edeyim ilk okuyunca majesteleri, taa nemçe diyarlarında kıskanılan duble yolların, havaalanlarının, köprülerin efendisi, toki konutlarının lordu, tanrının yer yüzündeki gölgesi kudretlimizin bir lafı sandım...
    ve hüloğlayarak inandım, elimdeki son dolarları da bozdurdum.her tumturaklı lafı haşmetmeablarına ait sanıyorum ne yapayım, şunun şurasında kıt akıllı bir kadınım.
    adam gavur papazmış ya la. insan bi uyandırır.
  • rusça mı öğrenelim kanka onu mu diyorsun ?
hesabın var mı? giriş yap