şükela:  tümü | bugün
  • buradan ya da müziksiz olarak buradan izlenilebilecek kavgadır.

--- spoiler ---

lan yemin ediyorum tarantino filmi gibi amına koyayım. sürprizlerle dolu, değme hollywood filmi sahnelerine taş çıkartacak cinsten. müthiş bir "strike back" ile dayak atan ile yiyen rollerinin bir anda değişmesi, magandalık yapan elemanlardan birinin dayak yedikten sonra bir kolunun protez olduğunun ortaya çıkması, 1:20'de arkadaşları kavga ederken gayet rahat, sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi arka kapıdan telefonla konuşarak çıkan adam, 1:56'da nereden geldiği ve n'olduğu anlaşılamayan siyah nesne... ve tabi ki mutlu son. 10 üzerinden 10.

--- spoiler ---

ekleme: aynı şekilde içinizin yağlarını eritecek benzer bir video için bakınız.
  • kötüler iyileri döverken ayırmayan halk , iyiler kötüleri dövmeye başlayınca ayırmaya gelmiştir. yaşamın özeti gibi.
  • yüreğimin yağlarını eritmiş kavga. dayılar ne güzel dayak yedi sonunda. demek ki şehir magandalığı yapmak bazen ters tepebiliyormuş.
  • mantık.dll not found bir video.
  • (bkz: votka)
  • sonunda iyilerin kazandığı filmler misali sevindirmiştir.
  • deplasmanda 3-1 yenik durumda olan takımın 70. dakikadan sonra maçı çevirmesi gibidir. +7 gol de oynayanlar için sevindiricidir.
  • akıl-mantık terk kavga.

ilk dakikalarda magandaların saldırdığı arabada çoluk-cocuk ya da sadece kadınlar var sanıyorsun. ama biri öküz gibi iki herif çıkıp birden aslan kesiliyorlar. madem kavga edebiliyorsunuz neden iki saat dayak yiyip susuyorsunuz lan. jeton geç düşmüş demek ki. dayak yediklerini anlamaları birkaç dakika sürmüş. ya da kavgada psikolojinin etkisi de diyebiliriz.
  • sessiz atın çiftesi pek olur misali, iki dakka boyunca bir araba şamar yiyen kırmızılı elemanın metanetle doğru anı kollayıp gerçekleştirdiği müthiş kontrasıyla iki magandayı sikerttiği kavgadır.
  • (bkz: beni boş ver arabaya bir şey olmasın)

iç rahatlatan kavgadır. öyle böyle değil 20 kere izledim daha doyamadım.

edit: 21. izleyişte aklıma geldi. ulan böyle bir kavganın böyle bir sonu olur mu? yan yana muhabbet etmeye geçtiler resmen. 10 saniye önce yüzüne tekme attı adamın? bir daha izlemek lazım.