şükela:  tümü | bugün
  • http://www.hurriyet.com.tr/…rse-vuracaklar-40798804

beklenen 3. dünya savaşı geliyor bu sefer sanırım.
  • ortadoğu'da kartlar yeniden dağılıyor.
  • hiç bişey olmaz trump ne kadar gürlese de dünyayı ateşe atacak kadar salak değil...
  • ne suriye'ymiş arkadaş! uğruna dünya'nın 2 süper gücü savaşa tutuşacak neredeyse...
  • 5 milyar milyon milyor yılda bir ülkeye gel, götünün dibinde 3. dünya savaşı çıksın...

böyle şansın amk ben ya!
  • (bkz: donald trump/#60961270)
    eğer dünya savaşı çıkarsa hayallerimi gerçeğe dönüştürecek olan lider donald trump'a teşekkür ederim.
  • (bkz: ortadoğuda dağıtıla dağıtıla kart kalmaması rezaleti)
  • beklenen 3. dünya savaşının gece saat 01:09'da gelmesi.
  • ya abd sözünü yutup operasyonu iptal edecek ya da rusya sözünü yutup abd müdahalesine cevap veremeyecek bakalım sözünü yutan kim olacak ama kıytırık suriye için direkt bir rus abd çatışması olacağını sanmıyorum. abd destekli milisler falan vurulur edilir de direkt abd gemisine saldırmak falan sıkar bence. ya da sistemin düşüreceğini bile bile amerikan uçaklarının s400lere kafa atması falan. gerçi ruslar dediklerinin aksine düğmeye basmayabilir ama bakalım neler olacak.
  • olur mu olmaz mı bilinmez.
    ancak temennim iki büyük ülkenin kapışmasından yana.
    bu ikisi kapışırsa diğer büyükler de saf tutar.

3. dünya savaşı çıkarsa biz atara kalkarız, alayı tepemize biner. hepsi fırsat kolluyor. orta doğu’yu zaten paylaşa paylaşa bitiremediler.

türkiye ile kara savaşına girmeyi hiçbir ülkenin götü yemez. ancak bu kadar büyükle de aynı anda başa çıkamayız bu devirde.
    uzaktan uzağa vura vura bizle birlikte tüm orta doğu’yu temizlerler.

hepimiz gebeririz. şahsen ben geberirsem diğer insanlar için üzülemem.
    hepimiz geberirsek kimse kimseye üzülemez.

toptan, komple temizlik. herkes rahat.