şükela:  tümü | bugün
  • bir çeşit bilgi yarışması uygulaması. ödülün bölünmeyi tek kişiye verilmesi açısından güzel. süre sınırı yok ama cevabı bulmak biraz zor. 5-6 gün çözülemeyen sorular oluyor. tabi bu sırada da ödül artmaya devam ediyor.

akşamları arkadaşlarla bir araya gelip cevabı bulmaya çalışmak eğlenceli oluyor.
  • insanı sherlock holmes'e dönüştüren hem eğlenceli hem de sinir bozucu bir bilgi yarışması.
  • ödeme alan var mıdır acaba diye merak ettiğim ilginç uygulama.
    ilgimi çektiler çünkü.
  • insana ruyalarinda bile cevap arattiran bilgi yarismasi. para ödüllü.
  • dün öğrendiğim bilgi yarışması, ios sürümü yakında gelecekmiş, dün tek telefonla cevabı denerken yanlış yapıp yeni soru beklediğimiz yarışma. 1 haftaya püpüler olup, çeşitli hurafelerin döneceği yarışma programı.
  • sorular çok zor ve ipuçlarıyla araştırarak bulunacak sorular değil sanırım. ipuçlarına daha öncede bi yerde denk gelip okumuş olman gerekiyor diye düşünüyorum. güzel bir uygulama ama cevabı ararken de bişeyler öğreniyorum.
  • soruların cevabını bilmeniz için, sorudaki kişi olmanız gereken uygulama. imkansız yani araştırmayla bulunmuyor. henüz yeni iken daha 2. soruyu yayınladıklarında indirmiştim, baktım olacak gibi değil. belki şimdi biraz daha basittir.ayrıca ilk çıktığında cevapları da öğrenemiyordunuz. fakat cevap ararken genel kültür katkısı fazla. belki tekrar denerim.