• omrunu, polisiye romanlar okumak ve findik-fistik yemekle gecirmis ve hazin bir sonla noktalamis insan. galipin karisi.
  • ytü ve mimarlık kelimelerinden en az biri ile özleştirilebileceğine* inandığım bir yazar.
  • secilmiş en basarılı nicklerden biri.ayrıca korksakta kormasakta kabullendigimiz bilincaltı sızlamaları.nerede olursak olalım bizi bırakmayacak oldugunu bilmek ve ustumuz acık yattıgımızda kabusa donusecegini dusundugumuz ..kucukken kavranması guc olan terimlerden..
  • aldigim duyumlara gore "hadi yine iyisin, iyisin iyisin tayfun"' un, adina imzali bir resmi bulunan kisi.. o resmi cok acayip bir fanı, hic bir konserini kacirmayan bana, kendi ismini tipexleyip beni adimi yazarak dogum gunumde cilgincasina hediye edicek insan.*`.
  • ekşi sözlük ev temizleme zirvesinde bulaşıkları yıkayarak beni büyük bir zahmetten kurtarmış yardımsever bir kişidir. aynı zamanda kendisine olan borcumu ödemek üzere evime yemeğe beklediğim potansiyel misafirdir.
  • iyi ki doğmuş olan kimse.*
  • #2510997 nolu entrysi ile beni yarıp, sabahın 7sinde oda arkadaşımın uyanmasına dolaylı yoldan sebebiyet vermiş kişi...
  • sözlüğe her girişinde senin adın şu soyadın bu değil mi diye mesajlar aldığından mesajınız var moru* hiç sönmeyen ve bu durumda kulağın boynuzu geçtiği bir kişi*.
  • medyaya yansımış görüntüleriyle beni kıskançlıktan ikiye bölmüş güzel bir kişidir. beyaz şarap eşliğinde tetikçiler tutar, jüri önünde başarıyla şarkı söyler. mansiyon ödülünün arkasında yatan gerçekleri açıklamasını, okul yolundaki tabelalara* dikkat etmesini rica ediyoruz kendisinden.
    (bkz: kahraman mimar)
hesabın var mı? giriş yap