1. orhan pamukun kizi.. guzellik otesi bisey. tasvir uzerine , pek zeki, pek cimcoz , pek de invisible-my mama always said you are the kind of boy that can enjoy invisibility- bisey. (bkz: ruya)
  2. surat olarak babaannesi şekure hanıma oldukça benzemektedir.. 1991 doğumludur..
  3. isvec tv'sinin nobel ödulleri boyunca her firsatta uzun uzun gosterdigi, zoomladigi kisi. kameraman inceden hastasi oldu heral.

edit:nobel yemegi esnasinda bir baska isvecli spiker tarafindan gecenin first lady'si ilan edilmistir.
  4. erkek olsaydim kesinlikle hayatimin aski olacak kiz idi. o kadar guzel ki, bakmaya doyamiyorum.

edit: sevgili hincal, neresini begenmedin soyle degistireyim. olumu gor bak.
  5. olağanüstü bir güzellik (gerçi balıketli ve surat hacmi büyük ama çoook güzel bir kız, bayan olmama rağmen beni bu kadar etkilediğine göre allah etrafındaki erkeklere sabır versin), fevkalade bir gençlik*, orta karar bir sevimlilik, zengin ve elit bir ailede dünyaya gelmiş olmanın getirdiği bütün olanaklara sahiplik ( özel okullarda okuma, dört dil bilme, piyano çalma vs...). sırça köşkte yaşayan bir pamuk prenses işte... ya da pelin batu'nun ( bkz:#7020834) 15 yaşındaki nobel ödüllü yazar kızı versiyonu da diyebiliriz.