1. orhan pamukun kizi.. guzellik otesi bisey. tasvir uzerine , pek zeki, pek cimcoz , pek de invisible-my mama always said you are the kind of boy that can enjoy invisibility- bisey. (bkz: ruya)
  2. surat olarak babaannesi şekure hanıma oldukça benzemektedir.. 1991 doğumludur..
  3. isvec tv'sinin nobel ödulleri boyunca her firsatta uzun uzun gosterdigi, zoomladigi kisi. kameraman inceden hastasi oldu heral.

edit:nobel yemegi esnasinda bir baska isvecli spiker tarafindan gecenin first lady'si ilan edilmistir.
  4. öncelikle-orhan pamuk un da kızı olmadan önce-15 yaşında bir kız çocuğu dur.maalesef abazanlığımızın peak yaptığı internet ortamında hakkında bin türlü iğrençliğin yazıldığı ve hakkında çeşitli fanatazilerden bahsedildiği kızdır,babasının etrafındaki elit,entelektüel,creme de la cremè tabakanın(ki orhan pamuk gibi özünde çocuksu ve kırılgan bir edebiyatçıyı en ihtiyacı olduğu günde yüzüstü bırakacaklarından korkmaktayım şimdi rüzgar pamuk'un arkasındayken atıp tuttuklarına bakmayın)gazlamasıyla 30 yaşındakiplaza kadınları gibi giyinen kızdır.üzülürek söylüyorum ki psikoljisinin bozumasından ve iyice televoleleşen hayatımıza malzeme olmasından korktuğum kızdır
  5. orhan pamuk'un isveç te çekilen footğraflarından gördüğümüz kadarıyla henüz kuzeni çekik gözlü,hafif uzakdoğu tadı veren yüz hatları olan,çok güzel ışıl ışıl bir gülüşü olan zeynep kadar güzel olmayan kardeşimiz.

kuzenzeynep pamuk(sağdan ikinci):
    http://www.milliyet.com.tr/…0/guncel/resim/agun.jpg
  6. erkek olsaydim kesinlikle hayatimin aski olacak kiz idi. o kadar guzel ki, bakmaya doyamiyorum.

edit: sevgili hincal, neresini begenmedin soyle degistireyim. olumu gor bak.

rüya pamuk hakkında bilgi verin