şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da algi psikodrama'nin kurucularindan. basarili bir psikolojik danisman.
  http://www.algipsikodrama.com/cvdetay.asp?idkat=8
 • alanında kendini yetiştirmiş, kendini sürekli yenileyen ve bir çok konuda uzmanlaşmış olan rüya turna işini severek yaptığından sebep zahir'dir danışanlarına; onu sizden biri gibi görür, önyargısız kendinizi kabullenip sonra da size ait olan hayatın, düşlerin peşine düşersiniz birlikte ... değil mi ki algılayış biçimini değiştirmek için, sorumluluk almanı sağlayan rüya, seni "sen"oldurur algı(n)da..

  algı psikodrama
  rüya turna

  kitapları:
  seni şikayet etmedim anne sadece kendimi anlattım
  ben bana güveniyorum
 • ankara'da algı psikodramanın kurucusu rüya turna şu sıralarda yapılan ankette birinci sıradadır. anket sonuçlarında algı psikodrama ekibinin diğer üyelerini de üst sıralarda görmek gülümsetmiştir. daim olsun

  edit büdütü: sıralamada yükselme
 • bazı insanların bu hayata özellikle yapmaya geldikleri şeyler olduklarına inanırım. ancak herkes yapmaya geldiği şeyi yapmaya nail olamayabilir elbette. rüya, içindeki fark yaratan dokunuşun içten içe hep mi farkındaydı bilmiyorum ama kendisinin bu dünyaya psikoterapist olmaya gelmiş olduğunu düşünüyorum adeta. daha ilk karşılamadaki insanı rahatlatan ses tonu, içinizi ısıtan gülümsemesi bir de üstüne sahip olduğu yeteneği ve donanımı ile farkını hemen hissettirir. her danışanın bir şekilde kendisine uygun terapisti seçtiğine inanırım; rüya da o beyaz odada sizi en iyi tanıyan kişi olduğundan sizin için en uygun yöntemi kullanma yüreğine sahiptir. çünkü sizi tedavi etmekten, iyileştirmekten ya da değiştirmekten daha önemlisini yapar; içsel ve kişisel gelişiminiz için kullanabileceğiniz ilişkiyi kendinizle kurabilmeniz için kılavuzluk eder. rüya hayatınıza dokundukça, "iyi ki" leriniz çoğalarak artar.

  bir süredir kendisinin rehberliğinde kendi hikayemde adım atmaya devam ediyorum. şunları söyleyebilirim ki tüm hislerimi, davranışlarımı, sırlarımı, günahımı sevabımı, eksikliklerimi, fazlalıklarımı, kırığımı, çıkığımı, bozukluklarımı, yeterliliklerimi, üstün ve aşağı yanlarımı ne varsa bilen biri var hayatımda.. seviyor, saygı duyuyor, nasılsam yle kabul ediyor; koşulsuz.

  ez cümle, alanında kendini yetiştirmiş, kendini sürekli yenileyen ve bir çok konuda uzmanlaşmış olan rüya turna, işini severek yaptığından, insana, insanı insanca gösterdiğinden sebep danışanlarına kendi gerçekliklerinin de zahir'i olmuş kendi içimde.