• - abi böyle birden yükseliyorum ben,öyle hafifim,uçuyorum sanki göğe doğru, uzağa bakıyorum bakıyorum göremiyorum
    - bkz fasiliteleri hatali kullanilmi$
    - sonra birden böyle kocaman bişey çıkıyo karşıma...böyle odun gibi..ne biliim direk gibi..
    - gotumuze girebilir
    - ondan kaçmaya çalışırken kar yağmaya başlıyo abi..bi bakıyorum alla alla berem vardı kafamda diyorum yok, başım ıslanıyo
    - ba$lik ta$indi
    - önceki gece gördüğüm kabusu hatırlıyorum...
    - kendisinden onceki entry'leri refere ediyor
    - ordakiyle aynı ses böyle...tam anlaşılmıyo ama "seee" duyuyorum "geee" diyo bi ara kesik kesk geliyo.."tooopssuun" "oluumm" gibi bişeyler..
    - hmmm;bu da diger işte..herşey çok açık..
    - ne diyosun abi,nedir yorumun?
    - valla şu sonuncusu olmasa kurtarırdın da...
  • yataktan fırlayıp sözlüğe koşan ve bunun gerçek olmaması için bir yandan da dua eden sözlüğe kendini fazla kaptırmış yazar hali. yorganı düşmüş veya pencereyi (oda penceresini kastediyorum) açık unutmuş olabilir.
  • muzdarip oldugum. hem de soru seklinde baslik acmak yuzunden caylak olmusum, soru isareti filan var zoom yapiliyor ona ruyamda. sorulu baslik acilir oglum, cevapli entry girilmez diye aciklayamiyorum tabi, bilincim yerinde degildi.
  • insanın rüyasın davut güloğlunu dayısı olarak görmesi kadar kötüdür.
  • dün gece içinde bulunduğum durum. sabah kalkınca gece bu rüyayı gördüğümü unutmuştum ama içimde bir sıkıntı vardı. şimdi saatler sonra sözlüğe girip "ben"e tıklayınca aklıma geldi; "ulan ben çaylak edilmemiş miydim?!" dedim kendi kendime. o anda "altinci nesil yazar" yazısını görmenin dayanılmaz hafifliğini anlatamam.
  • şüphesiz fazla rüya görmeyen ben bile bunu gördüysem gökyüzüne sevdalı neslim yüzündendir.
    (bkz: dokuzuncu nesil sabirtasi yazar)
  • hiç umrumda olmayan bir durum olmasına rağmen son rüyamda gördüğüm şey. saçma sapan ötesi aptal saptal bir sebeptendi hem de.
  • neredeyse gerçek gibiydi. sözlüğü trolller istila ediyordu her yerde saçma sapan entry giriyorladı. ben siyasi entry yazdım diye sınırsız ban yemiştim amk. xd
  • en sonunda rüyalarım gerçek olmuş ve 1 hafta çaylak edilmişimdir. sebebi de muhtemelen tayyipist bir troll’e özelden haklı olarak küfretmiş olmam. daha da “hiç çaylak olmadım ben” demem...
hesabın var mı? giriş yap