• eger bu olay vuku buldugunda karsınızda ayna bulunmuyorsa delirmeye basladıgınızın gostergesidir. genelde ruyadan ziyade kabuslarda belirir bu durum. kopyanızla muhabbete girmek sakıncalı bir durum oldugundan bunları gordugunuz yerde kacmakta fayda var.
  • çoğu kabusta insanin başrol oynamasidir.

--- spoiler ---
    (bkz: burger king'in cehenneme sponsor olmasi/#6422830)
    --- spoiler ---
  • rüyamda....

alt kata indim annem televizyon izliyordu herzaman olduğu gibi uzaktan kumandayı elime aldım ve kanalları degiştirmeye başladım.. annem tam o sırada sen kanalları değiştiremezsin diye acayip bir tepki verdi..
    bende anneme neden peki diye sorunca o da; çünkü sen uyuyorsun git bak dedi.

hemen odama gittim yatağımda gerçekten biri uyuyordu. çarşafı kaldırdığımda kendimi uyurken gördüm..işin garip tarafı uyanmayayım diye de usulca çarşafı üstüme geri örttüm.. ve odadan çıktım rüya orada bitti..

amma da kafayı çizmişim diye düşündüm... yoksa kafayı çizmek mi istiyordum orası belli değil işte..
  • -ruyamda kendimi gordum.. hatrımı sordum kendi kendime..
    -....
    -biraz muhabbet ettik.. çok iyi biriymişim ben.. iyi geyik yaptık biz bize...
    -....
    -eh ama ya sende ne suskunsun..
    -....
    -bi daha yastıkla sohbet eden şey olsun.. ben de yüz verdim size iyice.. nerde benim çiçeğim..
    -....
  • yakın, hareketli, tepeden açılar ile izlenildiğini hissetmek
  • pis tırstırır beni
    şöyle ki evin boş olduğu fikriyle eve gelinir, kapı açılır anahtar masaya konur, gidip el yüz efendicene yıkanır
    sistem kusursuz işlerken bir bug ortaya çıkar
    odanda bilgisayarın başında sen oturuyorsundur
    bilgisayar başındaki sen yüzünü sana çevirir ve manasızca bakarsın

işte o an kötü oluyorum biliyor musun
  • bir de şöyle bir modeli vardır bunun

(bkz: rüyanda kendi küçüklüğünü görmek)

ve evet beni de çok ama çok tırstırır...
  • (ara: third person)
  • çoğunlukla yaptığım şey.hem içeride hem dışarıda olmak.herkesin böyle gördüğünü sanıyordum? rüyalarda kendini dışardan gördüğünü...
hesabın var mı? giriş yap