• tersi çıkarmış diye düşünüp ertesi gün kocasını aldatacak olan kadındır.
    (bkz: daha ilk günden başlığın başa kalması)
  • bilinçaltında kocasına karşı güven eksikliği yaşayan kadındır.
  • kocasının kendisini aldatabileceğinı düşünmekten psikolojiyi bozmuş, aldatılma korkusu rüyalarına bile girmiş kadındır. lakin bu rüyayı görmesi kocasının kendini aldatmayacağı anlamına gelmez. (bkz: ruyalar tersine cikar)
  • sabahın korunde, sırf moral olsun diye oss oncesi dersanesine bırakmak için sokağına yol alırken, telefonda gorustugunuz "ruyasında erkek arkadaşının kendisini aldattıgını goren sevgilinin" medeni hali değişmiş ancak daha da etkili hale gelmişidir.
  • ruyalar herkesin hayatını etkiler örnegin:mahallemizde bulunan kendine has görüntüsü olan marjinal bi ablamız bu abla gördügü her ruyanın olacagına inan bangee jumping yaparken yere cakılıp hayatta kaldıgı görüp ben işte boyle biriyim diyen bir ablamızdır.acaba hayatında hiç bungee jumping yaptımı?
    bir gün yine rüyasında ablamız kocasının kendisini aldattıgı görür..
    ertesi gün kocası işe giderken bugün yine ruya gördüm dikkat et kendine ona göre hareket etmesi soler kocası tabi biliyor ruyaları gülerek gider evden tabi ablamız bundanda bişi cıkarır kendine beni kesin aldatıyor der beni umursamıyor diye. kosar kocasını yolda ceviri baslar konusmaya,
    -ruyamda beni aldattın hemde bizim evin sahibiyle,
    kocası,
    -kadın sacmalama ne aldatması bırak işe gec kalıyorum
    ablamız son nokta tabi,
    -bari aldatıyorsun biliyorum ruyam cıkar o koca karıyla aldatma beni güzel bişi olsunda kendini iyi hissedeyim.
    kocası dayanamaz gözümüzün onunde agzını burna vura vura ablamızı dövdü kadın vurma desede elinden zor aldık ablayı
    sonuc ruyasında aldatıldıgını gören kadın bunu kocasına solerse olacagı bu.boşa dememişler dayak cennetten cıkmadır diye..
  • uyanır uyanmaz, hala uyuyorsa, kocasını da tartaklayarak uyandıracak, bunu yapmadıysa bütün gün kafasında bu düşünceyle kocasına surat asacak kadındır.

kadınlar altıncı hislerine inanırlar nitekim.
  • eğer kalkar kalkmaz kocasının telefonunu karıştırıyorsa bu kadın, düşman başınadır.
  • suç yine kocadadır. gece yorganı kendine çekip eşinin götünün açıkta kalmasına sebep olmuştur.
  • kocasına başka bir şey için kızmış, ama kızgınlığını meşrulaştıramamış, bu nedenle rüyasında kocasına gerçekten kızmasını meşru kılabilecek bir davranışta bulunduran kadındır. freud insanların hayatlarını kurtardığımız rüyalar için o insanları ölme durumuna da bizim soktuğumuzu, ama böyle hissettiğimiz gerçeğiyle yaşamak istemediğimiz için hayatlarını kurtarıp öyle uyandığımızı söylüyordu. bence bu tip rüyalar aldatılma korkusundan çok, karşıdaki insana bu davranışı bizim yaptırdığımız noktası üzerinden okunursa daha anlamlı olur.
  • aldatıldığından ciddi şüphe duyan ama bir türlü konduramayan kadındır. sonra bir gün öğlen içi geçer kullandığı ilaçlar yüzünden, bilinçaltı bu arada boş durmaz "bu kadar aptal olma lan aldatmış işte bariz belli" diyerek gün yüzüne çıkartır tüm o korkuları. kadın uyanıp mesaj atar spordaki erkek kişisine ve ardından hemen gelen telefon her şeyi aydınlatır. ondan sonra gelsin acılar, gelsin düş kırıklıkları, hastalıklar ve bir türlü bitmeyen iyileşme dönemleri.
hesabın var mı? giriş yap