1. hazır rüyada gördüm artık konuşabilirim değil mi dedirten hadisedir.
    fakat ne garip bir akıl oyunudur ki normalde küs olduğunuz bu kişiyle rüyada da küssünüzdür. burda da mı konuşmuyoruz "yok artık" diye insanı delirtir.
  2. bilinç altının insana yaptığı en acımasız oyunlardan biri olan hadisedir sanki gerçek hayat için size gönderilen bir işaret olduğunu hissedersiniz ,birileri size sanki "barışın artık " mesajını veriyordur.
  3. bir an için mutlu olmaktır. ruya oldugunu anladığında bile mutlu olmaya calısma caresizliğidir. ruya olsa bile onu gormek, konusmaya calısmak iyi hissettirir gibi gelir insana. ama uyanınca hiç yoktan aklına gelir ve yine yeniden "nerelerdesin kim bilir, niye boyle olduk" dersin içinden sonra caresizce gune baslarsın. "hayatına devam edersin".
  4. genelde küs olunan kişinin özlendiğine delalettir.
  5. içinde biriktirdiklerinizi, gerçekte söyleyemediklerinizi bir bir söyleme fırsatı bulmuşsunuzdur. sonunda tatlıya bağlayıp, sevinçten ağlarken uyandığınız an ise her şeyin en başa döndüğü andır. daha çok üzülürsünüz.
  6. eger küs olunan kisiden nefret ediliyorsa kabusa bile dönüsebilir bu rüyalar.
  7. şayet görülen yeni ayrılınmış eski sevgiliyse kadın milletinin hemen "seni rüyamda gördüm, çok merak ettim, nasılsın iyi misin?" şeklinde überdangalak mesajlar atacağına delalettir.
  8. barışmak için yeterli sebep olup artık vaktinin geldiğinin göstergesidir. daha fazla küs kalmanın hiç bir anlamı yoktur.
    ''sen bana şunu dedin.'' , ''ben sana bunu demiştim.'' vs.. söylemlerin zamanı geri getiremeyeceği için tekrar açmanın gereği yoktur. seni rüyamda gördüm hayırdır inşallah diyerek konu açılır ve muhabbete kalınan yerden devam edilir.
    ayrıca, barışmak için kişiyi rüyada görülmesinin beklenmesi son derece yanlış bir davranıştır.

rüyada küs olunan kişiyi görmek hakkında bilgi verin