• üç gün oldu, başımda bu dert... tamam, rüyamda bu mendebur hayvanın ağzını burnunu kırıyorum ama sonrası iyi olmuyor... yani uyandıktan sonrası...

rüyamda derin okyanustayım. mürekkep balığına ana avrat kaydırıyorum. o şerefsiz de delikanlı gibi küplere binip bana dalacağına, kaş göz hareketleri, yanarlı dönerli şekiller falan yapıp, öyle ibne gibi tavırlar sergiliyor. bunun üzerine benim daha da tepem atıyor. kafa göz girişiyorum bu yumuşak topoşa... sonra bu birden "cooork!" şeklinde mürekkep salıyor. benim genzim falan yanıyor, daha da sinirleniyorum. ama rüyamda ben de mürekkep salabiliyomuşum, "şorrr! diye salıyorum alttan mürekkebi. böyle bir ılıklık oluyor karnımda, hoşuma gidiyor...

tabii mürekkebi saldığım gibi ben uyanıyorum. bir bakıyorum yatak göl olmuş. banyoya koştururken babaannemle karşılaşıyoruz. zaten bu kocakarı banliyo treni gibi... sürekli evin koridorlarında gidip geliyor. "yanlışlıkla oldu babaanne!" diyorum, kızmamasını umarak... "farkındaysan, ki değilsin, ben hayaletim uşağım..." diyor... "bu yaşlı karı tam bir deli" diyorum içimden. bunlar oluyor yani üç gündür...
  • götün açıkta kalmış :d
hesabın var mı? giriş yap