*

şükela:  tümü | bugün
 • rüyada olan şeylerle ilgili yüzlerce başlığın arasında göremeyince bir tek bana mı oluyor diye merak ettiğim olay. kesin başkasına da oluyordur ama freud çakması densizin biri malum bağlantıyı yapar diye çekinip yazmamıştır kimse. o açıdan bir sıkıntı yok rahat olun gençler, diyerek olası bir saldırıyı şimdiden bertaraf edeyim.

  neyse, rüyada koşmaya çalışıp koşamamak gibi sıkıntı verici bir şeydir bu da. askersin savaşıyorsun, gangstersin mafya hesaplaşmasındasın, polissin seri katilsin terminatörsün her neyse işte. en lazım olan yerde düşmanla karşı karşıya gelmişken ya da uzaktan gözüne kestirmişken tetiğe basıyorsun, tık yok. sonra efendi efendi uyanıyorsun zaten, beyin "böyle rüya olmaz olsun ben gidiyorum" diyerek bu utanç verici durumu daha fazla uzatmadan sonlandırıyor.
 • yarıda kalmışlık duygusunun dibi.

  sonra olanca gücünle yumruk atarsın vızıltı gibi gelir. bir nevi tümdengelim reaksiyonu mu acaba, bilemiyorum..
 • bu envanter içerisinde başı çekenler barutlu silahlardır. başlıcaları tabanca ve tüfek çeşitleri . sıkarsın etki etmez karşı tarafa, durum özetle bu.

  ok mevzusunu bilmiyorum, arbalet falan da aynı şekilde. hiç kullanmışlığım, denemişliğim yok..

  en can sıkıcı olanıysa yumruk. köküne kadar asılırsın okşayıp geçer. sonra tuhaf bir uyuşukluk hissiyle 2-3 tane daha sallar devamını getiremezsin. farklı mecralara kayarsın.