şükela:  tümü | bugün
  • yine rüyada ayakkabının tekini aramak,bulmak,kaybetmek ve tekrar bulmak,bulup ta bir türlü giyememek,tam da giyecekken öbür tekinin başka renk olduğunu görmek,işe geç kalıyorum nerede öbür teki lanet olsun diye söylenirken kan ter içinde uyanma sonucunda hissedilen duygu ile aynı duygu...
  • aynı sekilde rüyada bir mektup alırsınız ve okumanız hayat memat meselesidir ve gozunuzun dibinede soksanız,gozlukte taksanız,birinede verseniz o yazı biturlu okunamaz,harfler secilir yanyana getirilir ewt tam okuyorum dersiniz ama o da ne abuk subuk bir kelime cıkar ortaya ve o telas icerisinde done done sabahı edersiniz.kalkınca ilk isiniz ne mi olur bir kagıt parcası bulup okumak.ohh be rüyaymıs..
  • var böyle bir durum.
    kabus gibi bir şey.
  • lucid dreaming peşinde koşanların turnusol kağıdıdır. eğer nicedir ezberinizde olan bir numarayı çevirmek için tuşlamaya başladığınızda rakamlar horon tepmeye başlıyorsa, rüyalar alemine god mode ile giriş yapmaya hazırsınız demektir.

    notingen : benzer reaksiyonlar bir metni okumaya çalışırken, odanın ışığını açmak için anahtarı arıyorken vs. de cereyan ediyor, herhangi bir rutinde kayma oluyorsa da muhtemelen düşük bütçeli inception remake iniz kullanıma hazırdır.