şükela:  tümü | bugün
  • felaketin habercisidir. şimdiye kadar ne zaman rüyamda uçak kazası görsem gerçekte de bir uçak kazası olmuştur. askeri ya da yolcu uçağı fark etmiyor. bir çoğunu gördüm. tabi kazayı aynı şekilde görmüyorum, herhangi bir uçak kazası olarak görüyorum. şirket, uçak tipi, sefer numarası belli değil. sadece yolcu uçağı olduğu belli. askeri uçakların rüyaları da aynı şekilde, sadece askeri uçak olduğu belli. mesela geçenlerde iran'da düşen özel türk jetinden önce de bir rüyada kaza görmüştüm.

neyse, günümüze geleyim. bir-iki gün içinde bir yolcu uçağı denize düşebilir. düşmeden ziyade denize acil iniş yapabilir.

"umarım hiçbiri gerçekleşmez" diye de ekleyeyim.
  • eğer eviniz havalimanına yakınsa görmeniz muhtemel rüya.

yıllarca bu kabusu gördüm. ^çok gerçekçiydi. uçak fobisi yaptı bence bir işaret olmalı. yoksa bu kadar sık neden göreyim diye düşündükçe daha çok gerildim.

sonra kabusta uçak düşerken duyduğum sesin, o an gerçekten evin üzerinden geçerken duyduğum ses olduğunu keşfettim. üstüne üstlük bir kaç kez denk geldim uyanınca.

özetle böyle bir derdiniz varsa evin üzerinden geçen uçak var mı? bir kontol edin derim. ben bu evden ayrılınca mesela bıçakla kesmiş gibi kesilir birden bu kabuslar.