şükela:  tümü | bugün
 • başıma gelen şeydir. hem de ilginçtir hiç takıntım yokken uzaylılara ve hiç uzaylı filmi izlememişken bu kötü kabusu görmüştüm.
  bi de her ne hikmetse herkes kaçıyordu ben ise tökezleyip düşüyordum her kaçmak istediğimde.
  rüyamda uzaylıların araçları bir ilçe kadardı neredeyse ondan çok korkmuştum heralde , uçuk çıkmıştı zaten sabahına.
 • 21 aralık 2012 ile ilgili senaryoların iyice saçmalamaya başlamasıyla psikolojisi bozulan nice koçyiğitlerin başına gelen fenomen.
 • haktan akdoğan'a göre dünya dışı zeki varlıkların insanlığı bir karşılaşmaya hazırlaması durumudur. ben de belirli aralıklarla görürüm ve hepsin de haktan'ın dediği gibi gerçek gibidir. sıradan rüya gibi değildir. ama salt saldırı olarak düşünmemek gerek. bazen birden fazla ufo'nun iniş yaptığını görürüm.
 • "aman kız uzaylı murattır huzura erişecen işte ne güzel bak gök den gelmiş" diyen teyzelerin rüya yorumu sebebi olabilir
 • rüyamda dev, mekanik bi böcek şehirlere saldırıyordu. kullandığı teknoloji dünyalı olamayacağına göre uzaylıydı.

  ajanslar son dakika haberi geçiyor, havadan çekilen görüntüler paylaşılıyordu. bense neşeyle izliyordum olan biteni. evet, billiyordum, geldiler falan diyordum içimden..

  aslında herkes heyecanlıydı. dev böceğin binaların içinden geçişine hayranlıkla bakıyorduk. sanki bi film sahnesi ya da yıllardır beklediğimiz bi an gibiydi. dünyanın sonu ve evrende yalnız olmayışımız aynı anda gerçekleşiyordu.

  ve bu kez gerçekti.

  tek istediğim o dev makinayı çıplak gözle görmekti o an. sonra uyandım.