• adamlar'ın yakında kavuşacak olduğumuz 2. albümleri: http://s18.postimg.org/z4x0vhqmh/img_5815.jpg
  • "rüyalarda buruşmuşuz
    'güya'lara kavuşmuşuz
    hülyaları savuşturmuşuz"
  • 2 kasım 2016 günü lansmanı yapılacak olan albüm. çık artık insafsız. çık.
  • sen ve benle kurtulmaz belli ki bu dünya.
  • an itibarı ile itunes'a düşmüş adamlar albümü

akşam da lansman konseri *
  • itunes'a düştüğü haberini alır almaz indirdiğim.

ah ulan adamlar ah...

hele şu şarkı yok mu adamı delirtir..

'' bir akşamüstü yuvarlandım yerlerde
    bir akşamüstü sarıldım kendime
    döndüm ve arkama baktım
    hepinize el salladım.. ''

(bkz: hepinize el salladım)

edit: ulan nasıl albüm yapmışsınız allahsızlar.. şeytan diyor bin uçağa git akşamki konsere yetiş. su gibi içtim albümü, su gibi.. adamlara susamışız be. adamlar yapıyor be..
  • önce itunesa düşerek üzmüş ama şarkıları dinledikçe heyecan ve tatmini zirve yaptırmış albüm.
    dört saat kadar sonra canlı canlı dinleyecek olsam da şu anda youtubedan her birini tekrar tekrar dinlediğim şarkıları barındıran albüm aynı zamanda. çok özlemişiz.
  • daha beşinci parçadayım şimdiden olmuş diyebilirim. elinize sağlık adamlar.
    ayrıca albüme ismini veren şarkı da ayrı güzel be.
  • su ana kadar 7 yeni sarki dinledim. inanirmisiniz hepsi cok guzel. ilk albumde ilk dinleyisimde cok begendigim 3 sarki vardi digerlerine zamanla alisip begenmistim. bu album 7 de 7 gidiyor. ama eksik olan sey koca yasli sisko dunya tadinda gaz ve eglenceli bir parca. umarim dinlemedimlerim arasinda vardir yoksa cok eksik kalir benim icin album.

bu arada sakaci birisin sen adamlarin ilk sarkilarindan ve ikinci albumde yerini almis. zaten cok guzel bir parcaydi cok ta iyi olmus. cok korktum uzerinde cok oynayip sarkinin guzelligini bozdularsa diye ama gayet guzel olmus kayit. 3. albumu heyecanla bekliyoruz beyler..
hesabın var mı? giriş yap