• gerçekten garip

üzerimde spor kıyafetlerim tam hatırlamasam da eşofman takımı gibi, sahanın ortasında bir düzine basketbolcu oturmuş poları çıkartıyorum. giydiğim tişört altın sarısı bir renk renge bakarak russell diyorum tişörtü göstererek dalga geçiyorum. aklım sıra rüyamda indiana pacersin kötü bir takım olduğunu ima ediyorum. bak hele bana bak. sonra kevin love ile göz göze geliyor potaya koşmaya başlıyorum. alley-oop geliyorrrr. topu havada kapıp yere iniyorum. mabadım yemedi tabi smaç vurmayı. bu russ baktım kıs kıs gülüyor gittim arkadan sarıldım o kadar samimiyiz sonra adam bana elini bacak arama uzatarak resmen muckkkk yaptı ya la. bi de buna güldü. sonra hep beraber güldüler. nedense o an ben zaten pistonsluyum dedim. kevin love ile tekrar göz göze geldik potaya koşmaya başladım. ama pas atmadı yaptığınız işin amuga koyum diyerek sahayı terk ettim.

hala etkisindeyim. rüya tabiri yapabilecek biri varsa yeşillendirsin
  • oklahoma'dan canı sıkılan ve ben hangi takıma gitsem uçururum laynnn diyen russell'ın detroit pistons'a takas olacağı, her nasıl gerçekleşecekse kevin love'ın da oklahoma'ya geçeceğini anlatan rüya. selam söyle
hesabın var mı? giriş yap