şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle flash tv'de canlı yayınlanan program. yeni olduğunu sanıyorum daha önce görmedim zira. bi abla var telefonla rüyaları dinleyip yorumluyor. programı sabah yapsalar daha mantıklı en azından insanlar rüya görüp anlatır ama neyse.
 • flash tvnin gerçeküstü yapımlarından bir diğeri. yorumcu kadın nlp'ci mi nedir anlamadım ama solak epeyi gördüğüm kadarıyla. neyse yorumları yemişim rüyalar aşmış.
 • kafası güzel insanların arayıp rüya yorumcusunu işlettiği program.

  geçen bir abi ''rüyamda eşeğin tacizine uğruyordum.'' dedi ki akabinde dıt dıt dıt!

  arayanların %72,3'ü ''rüyamda askerde olduğumu görüyorum. oysa tezkere alalı yirmi yıl oldu?!'' tadında rüyalar yorumlatıyor.

  ilginç rüya tabirleri var gerçekten. mesela rüyada atatürk'ü gören büyük çoğunluğun aldığı cevap devlet kapısıyla bir işleri olacağı yönünde oluyor.

  neymiş rüyada ''devlet başkanı görmek'', ''rüyada kamu görevlisi görmek'' gibi yorum kategorileri varmış. rüyada kamu görevlisi görmek nedir ulan?!

  son zamanlarda beni de cehennemde közlenirken gören arkadaşlarım var. açıp bu programda sorayım diyorum, kesin ''devlet kapısında bir işiniz var.'' diyecekler diye vazgeçiyorum.

  bir de anne adına göre rüya yorumu yapılıyor ne alakaysa.

  ben bunları yazdığımda sunucu şükran karaoğlan'dı. şimdi ana sunucu emine akkaya, nöbetçi ise nazlı.
 • flash tv nin konseptine oldukça uygun bir program. geçen gece tekrarına denk geldim abuk subuk bir dekorun önüne oturtulmuş ilginç giyimli bir kadın parmaklarında koca koca yüzüklerle, rüyada suda boğulup gökyüzüne doğru süzülmek ne manaya geliyor onu anlatıyordu. baştan sona izlemek için sabır gerek zannımca.
 • az önce rastladığım ve bundan sonra kaçırmamaya çalışacağım flash tv programı..

  rüyanı anlatıyorsun, japon animelerinden fırlamış, ismi şükran olan bir abla yorumluyor rüyaları.. bir kadın aradı demin.. rüya değil anasını satayım, uzun metraj film görmüş sanki.. anlattı da durdu.. "işte ben vapura binmek istiyordum ama yetişemiyordum ama sonra kıçı kıçına yetişiyordum vapura" falan diye devam etti.. burayı arayanların hepsinin rüyası böyle uzun herhalde diye düşünürken bir başkası aradı..

  - merhaba iyi geceler..
  - iyi geceler şükran hanım..
  - ismin nedir hayatım?
  - gülşen..
  - rüyanız hayrolsun diyorum, dinliyorum seni gülşen..
  - benim rüyam çok kısa.. rüyamda ağaçtan kiraz topluyordum.. bu kadar..
  - evli bekar?
  - bekar..
  - çalışıyor musun?
  - evet..
  - yakın bir zamanda evlilik teklifi alacaksın.. ve de maddi manevi rahatlayacağın bir dönem yaşayacaksın gülşen..

  kiraz yiyordum tam bunu izlerken.. baktım elimdeki kiraza uzun uzun.. "rüyama girmezsin tabii, haklısın!" dedim.. yakındır aramam..
 • gece gece yardıran televizyonculuk harikası. sabah karşı iki buçukta 60 yaşındaki teyzelerin arayıp saykodelik rüyalarını dinlemek son derece eğlenceli. hadi onu geçtim, rüyaları yorumlayan teyzenin hayal gücünün acayip aşmış olduğuna kanaat getirdim. fal bakarcasına yorumladığı (!) rüyaları alakasız yerlere bağlaması ve insanların da bunları tasvip etmesiyle gaza gelip daha da uçması koparttı beni.

  yine de küçümsememek lazım bu programı. gerek arayan insanların ses tonlarından çıkarabileceğiniz yaşadıkları çevre ve gördükleri rüyalar, gerekse gecenin bir saatinde arayıp çoğunlukla kadınların rüya yorumlatmaya yönelik yoğun taleplerinin nedenleri üzerinde bir an durup üzerinde düşünmeye değer.

  türkiyenin panoramik bilinçaltını su yüzüne çıkarmakta vesselam. takdir ettim.
 • dun aksam denk geldigim ve televizyondaki en fantastik program odulunu alabilecek bir yapim. ruya yorumcusu usta bir bicimde nabza gore serbet veriyor, kendine hayran birakiyor. anlatilan ruyalar da bir o kadar leziz. mesela dun arayan kadin kendini denizde jet ski kullanirken gordugunu, sonra birden denizin ortasinda bir ekmek firini belirdigini, firina girdiginde sicak sicak ekmekleri gorunce 'buna tereyagi surmek gerek' dedigini, ve bunun akabinde firin calisaninin tereyagi almak icin disari ciktigini anlatiyordu. ben acikcasi sinirli bilgimle, uyurken hem cisinin gelmis oldugunu ve ayni zamanda aciktigini dusundum. kerameti elbette bu degilmis, sagolsun ruyaniz hayrolsun.
 • türk televizyon tarihinin en şahane rüyasına sahne olmuş yeni flash tv fenomeni.

  "rüyamda garden party gibi bir yerdeyim. bir resital dinliyoruz. ben zaten normal hayatta da bestelerimi satmaya çalışıyorum. eteğimin içinde külotum yok. her neyse oturduğum merdivenden doğruluyorum ve işiyorum. sonra tuvalete de gidip işiyorum. orada yerde pembe bir leğen içinde kime ait olduğunu bilmediğim yıkanmış çamaşırlar görüyorum. içinden bir tane gri kot alıp onunla taharatlanıyorum. tuvaletten çıktığımda iki yıldır görmediğim bir arkadaşımı görüyorum. gri bir takım giymiş. geleceğim diyor. ben de iki yıldır görmediğim için sitem ediyorum."

  yorum: pembe görmek çok iyidir. gördüğünüz arkadaşınız sizin işlerinizde yardımcı olacak. ekonomik sıkıntılarınız giderilecek.
 • rüyasında tauren tarafından kovalanmış 62 yaşındaki hamdi dedenin* dertlerine çare bulan flash tv komedyası.
  http://www.youtube.com/watch?v=iwma4nnwuug
 • az evvel bi abla aradı aynen şöyle dedi ,

  '' rüyamda çok afedersiniz büyük büyük dışkılar yapıyorum, öyle böyle değil ''.

  sunucu ablanın yorumu ;

  - maddi olarak sıkıntı çekiyorsunuz. çok yakında atlatacaksınız.

  oha, süpermiş, canlı canlı teyzeler arıyor, benim bildiğim gece gece rüya da anlatılmaz, ışığa bakmak filan gereklidir, çarpılacaklar. süpermiş o pirogram.