*

şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaşlı yazar, çoğu insanın duygularına en doğal şekilde tercüman olmuştur.

  http://www.kartalbakisi.com/…/yasasin-adalet/38214/
 • bugun iyiden iyiye, murat kosova'ya ayar* vermiş şahsiyet. yorumlarda da belirtildiği gibi, ilk defa doğru düzgün bir yazı kaleme almış.

  ne diyelim, eline sağlık.
 • beşiktaş hakkında en aklı başında yorumları yapan adamdır.
  twitter dan takip etmek için
  https://twitter.com/ruzgarsagnak
 • başarılı tespitleri, doğru analizleri olan, gerçekçi bir futbol insanı. aileden beşiktaş'lı...

  yazılarını blog'undan takip etmek mümkün.
 • yakında zamanda beşiktaş'da yönetici, scout ekibi başı vs bir pozisyonda görev alması gereken insan. ayrıca kendisini takip edenlerin anlaması için twitter'da sözlük kurulmuşdur. kulübün ve taraftarın içinde bulunduğu, rakipler ve güdümlü medyanın tarafından yönetilen algıları bozan bir insan. hepmizin duygularına tercüman oluyor.
 • beşiktaş'ı tutmaması gereken adam. şöyle diyelim hatta:
  "bırak abi sen beşiktaş'ı."

  önder özen'i yaza gönderecekmiş. sanırsın fm oynuyor.
 • önceleri kartalbakisinda yazıları çıkardı. akıllı ve güzel tespitlerini yine düzgün bir üslupla yazıya dökerdi, son birkaç haftadır twitter üzerinden söyledikleri sözlükte de paylaşır olduğundan arada açıp bakıyorum. ama adam sanki benliğini yitirmiş, bişeyler olmuş ve bir doğru benim, biat edin tavırlarıyla değişik birine dönüşmüş. hakkında ve hakkımızda hayırlısı.
 • mantıksızlıklara dur diyebilecek, son derece isabetli ve gerçekçi analizleri olan beşiktaşlı tillah. transfer yetkisi kendisinde olsa on numara takım kurar.
  (bkz: çare biat)
 • son zamanlarda iyice saçmalamaya başlayan ne iş yaptığını henüz bilmediğim, eskiden bir internet sitesinde beşiktaş yazıları yazan, şimdinin ergen paratoneri. çoğu zaman çok yerinde tespitleri olmasına rağmen bazen o kadar ağır saçmalıyor ki tüm kredisini götürüyor.

  buyrun bir örnek

  yaşa göre mi oluyor bu işler anlamadım. o dönemde serdar bilgili bir dönem daha başkanlık yapsaydı bugün çok farklı bir beşiktaş izliyor olurduk eminim. ki o dönem üstümüze oynanan kirli oyunlara rağmen diyorum bunu. beşiktaş seba'nın son dönemlerinde üzerindeki o ölü toprağı "genç" serdar bilgili'nin başkan olmasıyla atmış, 8 sene aradan sonra 100. yılında şampiyon olmuştu. bunun yanında yönetimsel olarak da büyük başarıları vardı kendisinin. borç bakımından takımı düzlüğe çıkarmış o dönem hüsnü güreli'nin projesi olan kapalı türbündeki localar olsaydı ertesi sene artıya geçicekti beşiktaş. (hıncal ve yavşak medya sağolsun)

  her neyse fazla uzatmaya gerek yok amk. allah akıl fikir versin kendisine diyorum burdan.