şükela:  tümü | bugün
  • 20 ağustos cumartesi günü saat 20:00'da fox tv'de başlayacak olan yeni dizi. senaristin özge efendioğlu olduğunu öğrenince izlenebilir olduğunu düşünüyorum. bakalım.

"filmevi yapım imzalı rüzgarın kalbi dizisi fox tv’nin yeni sezon için güvendiği yapımlardan birisi.
    başrollerinde deniz baysal, burak serdar şanal, başak daşman, mehmetcan mincinozlu, batuhan begimgil, seçil buket akıncı, ahmet saraçoğlu ve cezmi baskın’ın yer aldığı, yönetmenliğini filiz gülmez pakman’ın üstlendiği rüzgarın kalbi filmevi yapım imzalı dizi, 20 ağustos’ta izleyiciyle buluşacak."

fragman.
  • başak daşman'ı izlemeyi merakla beklediğim dizidir. başrol kız deniz baysal da baya güzel bu arada. bu genç yaşta bisürü iş yapmış. aklıma deniz baykal'ı getiriyor ama olsun.

yeni fragman
  • esas oğlanın iki aşkının (ölen kiz arkadaşı ve yeni kız arkadasi olacak olan esas kız) da biri gerçek diğeri göbek adım olmak üzere beni combo'ladığı dizi.

dizinin neye benzediği/benzeyeceği ile ilgim yok ama bu ayrıntı durduk yere hoşuma gitti.

(bkz: bu da böyle bir anım)
  • bi mostar, bi saraybosna görüntüsü verilen dizi ama mostar'da kimse yok, normalde esas oğlan saraybosna'da... ne diye gösteriyonuz olum mostar'ı?!

dizideki gızları beğendim...
  • zap yaparken da vinci's demons dizisindeki zindanin aynisi ve o zindandan cikan da vinci kilikli tipi gorunce bi an uyarlama sandim, sakinim
  • ilk bölümü sarmış dizidir.
  • müzikleri sarmış dizidir.
  • dede den ötürü izlenecek dizidir.
  • birçok dizi gibi ilk bölümü etkileyici. bakalım sonraki bölümleri bu heyecanı sürdürebilecekmi
  • lüx hayatlar içinde yaşanan bir fox dizisi daha. klişenin dibi. ilk bölümden başrolün aşkını öldürerek game of thrones'a selam çakmıştır. esas oğlan ile esas kızın buluşmaları ayrı bir tez konusu. sen git körün taşı gibi ebesinin nikahında esas oğlanı bul. bu saçma konu ne kadar sündürülür göreceğiz.