• yavşağın tekidir. senelerce ekmeğini yediği kulübe terbiyesizlik yapmaktadır.
  • bonuslarla yıllık 4.3 milyon euro kazanıyormuş.
    nutkum tutuldu. bu adam hayatının en sükse sezonlarında bile bu parayı kazanmamıştır. akıl tutulması 33 yaşındaki herife verilen para.

kulüpler acilen satılmalı, başka yolu yok bu işin.
    birini red bull, birini petrol firması, birini bilmem kim satın alsın. bu işin cılkı çıkmış.
  • net karaktersizliktir.

not: fb
  • .... çocuğu ilerde bu akşamki maçı da paylaş!

notumdur: fb
    derdim gs'ye sataşmak değil. derdim bjk savunmak da değil.

... lalesi, burası türkiye, biz birbirimize çakarız, sokariz ama sen türkiye'nin en
    büyük kulüplerinden birinde oynarken türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine tr dışı bi konuda laf sokamazsin. biz birbirimizi kızdırdız ama pembe kafalı özenti bir para yiyici ambleminde ay yıldız olan şanlı şerefli bir takıma laf sokamaz.
    bu tarz bi adam benim ezeli rakibim gs'ye de yakışmaz.
  • birazdan beşiktaşlılar bu başlığa gelecek, kafamızı sikecek. haklılar mı, haklılar.
  • besiktas'in bir zaman parasini yemis oyuncunun yaptigi karaktersizliktir. galatasaryli olan birisi de buna guluyorsa kendisi de karaktersizdir. zira bugun besiktas'a yapan yarin galatasaray'a yapar. profesyonel oyuncu olmak da boyle bir sey degildir.

not:fb
  • başarılı bir youtuber.

hobileri arasında beşiktaş'ta futbol oynamak var.

edit: işbu entry'nin girilme sebebi;
    görsel
  • her insan eleştirilebilir. her insan da kendisini eleştirene cevap verebilir. bugün ryan babel'in cümlesi eleştiriye cevap vermek falan değildir. bu tarz bir insanı takımımda görmek istemiyorum.

edit: babel'in verdiği cevabı normal ve babel'i de haklı bulan arkadaşların hayatlarının geri kalanında çevrelerinde hep böyle üsluba sahip insanların bulunmasını diliyorum.
  • 8-0'lık liverpool maçında biri topukla olmak üzere iki gol atan futbolcu.

(bkz: espri bol)
  • herkesin sözleşmesi var, parası hakkıdır lafım yok. bunu savunanlara soruyorum, iş yeriniz maaşınızı 4 gün geç yatırırsa şikayet mi ediyorsunuz ?

4 gün için yaptıysa, bunu savunan adamın da ağzına sıçayım.
hesabın var mı? giriş yap